En Çok İzlenen Diziler 2013

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 7 Haziran 2013 tarihinde açılan konu


  1. En Çok İzlenen Diziler Hangileri?    Ekranlarda severek izlediğimiz birbirinden güzel diziler var peki hiç merak ettinizmi bu dizilerden en çok izlenen hangisi en fazla reyting alan dizi ve en beğenilen dizi.Elbette hepimizin bir düşüncesi vardır bu konuda ama yapılan bir araştırmanın sonucunu sizlerle paylaşmak istiyorum bakın hangi diziler en çok izleniyor ve beğeniliyor sizin beğendiğiniz ve izlediğiniz dizi hangi sırada öğreniyoruz :f63:

    Yapılan bu araştırma 20 ile 26 Mayıs 2013 tarihlerinde yayınlanan dizileri içerisine alıyor.Bu tarihler arasında yayınlanan 40 dizi arasında en iyi sonucu alan diziler hangileri.

    Evet herkesin beğenerek izlediğini düşündüğüm dizilerden birisi olan Kuzey ve Güney dizisi birinci sırada yer alıyor.

    Kuzey Ve Güney dizisinin ardından sosyal medyada en çok beğenilen ve izlenen dizi Leyla İle Mecnun oluyor.Leyla ile Mecnun dizisininardından Beren Saat'in başrolde oynadığı İntikam dizisi yer alıyor.Ve sırasıyla şu diziler listede yer alıyor.Yalan Dünya,Tatar Ramazan,TRT'nin fenomen dizisi Seksenler en çok konuşulan ve beğenilen diziler arasınd aye ralıyorlar.Ayrıca yine Star tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi ardından Behzat Ç ile yeni bölümleri yayınlanan Pis Yedili yine sosyal medyada en çok konuşulan diziler.