En Büyük Ekran Genişliğine Sahip Android Tableti

'Teknoloji Haberleri' forumunda Merve tarafından 11 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Dev tablet bilgisayar henüz piyasaya sürülmedi ancak bazılarının inanmakta güçlük çektiği reklam afişleri Japonyadaki elektronik mağazalarında boy göstermeye başladı.

  Kouziro şirketinin ürettiği Frontier, reklam afişinde “55 cm Android tablet piyasaya geliyor sloganıyla tanıtılıyor. Android Dondurmalı Sandviç (4.0) işletim sistemi kullanan tablet, Texas Instruments OMAP çift çekirdekli 1Ghz işlemciye sahip.

  FT103 model ürünün dokunmatik ekranıyla sunduğu çözünürlük 1920x1080. Sadece 1 GB belleğe sahip olan tabletin web kamerasıyla Wi-Fi bağlantı özelliği ve HDMI, microUSB ve microSD girişleri bulunuyor.

  Süper ekranı dışında Android tabletlerden farklılaşan özellikler bulundurmayan Frontier, film izlemek, internette sörf yapmak ve oyun oynamak için ideal bir ürün olarak gösteriliyor. Kouzironun bu ay içinde satışa sunacağı ürünün fiyatı 439 dolar olacak.

  Japonların, birçok konsolu bağladıkları dev ekranlı PClerini çok amaçlı kullandıkları biliniyor. Kouziro, bu bağlamda dev ekranlı tablet stratejisiyle yerel piyasada başarı elde edebilir.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Ağu 2014