Emsey Hospital'dan Büyük Hizmet

'Sağlık Rehberi' forumunda Semerkand tarafından 21 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. Emsey Hospıtal'dan Büyük Hizmet
  Emsey Hospital yakında Hizmete açılıyor
  Pendikte Akıllı hastane açılıyor ?

  Emsey Hospital

  Tüm branşlarda SGK anlaşması ile 2011 yılı sonunda Pendik Kurtköyde hizmete girmesi beklenen EMSEY HOSPITALin öne çıkan hizmetleri şöyle, sektörde en son teknolojiyi kullanması, Kalite politikasına sahip olması, Hastaya verilen hizmetin ön planda tutulması, Hasta mahremiyetinin en ince detayına kadar düşünülmesi, Sahip olduğu teknoloji sayesinde operasyon çeşitliliği, Tüp bebek merkezinin olması, Koruyucu sağlık hizmetlerine önem vermesi olarak sıralanıyor.

  30,000 m2. kapalı alanıyla İstanbul Anadolu Yakasının en büyük özel hastanelerinden biri olan EMSEY HOSPITAL, Pendik Kurtköy'de inşa ediliyor.

  bakım ünitesi, Genel yoğun bakım, Koroner yoğun bakım ünitesi, Kardiyovasküler cerrahi yoğun bakım ünitesi, VİP hasta odalarını içeren katlar, Hasta yakınları için dinlenme salonları, Otopark, JCI standartlarında A sınıfı hastane olma hedefi, Tüm özel sigortalarla anlaşma yapacak olması hastaneyi ayrıcalıklı kılıyor. EMSEY HOSPITAL, emsalleri arasında güler yüzlü personel kadrosuyla, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamayı hedefliyor.


  [​IMG]