Emre Kızılırmak Biyografi

'Biyografi' forumunda YAREN tarafından 7 Eylül 2010 tarihinde açılan konu


 1. emre kızılırmak kimdir


  [​IMG]

  Emre Kızılırmak Biyografi

  Emre Kızılırmak 1985 İstanbul'da doğdu..
  Şöhreti podyumlarda yaklayan ve oyunculuk konusunda ciddi atlımlar yapan Emre Kızlırmak 2005 yılında Neşe Erberk Ajansın Yeni Yüzler Arıyoruz projesinde Tesadüfen Eskişehirde keşfedildi.
  Daha sonra 2007 Best Model of The World yarışmasında 2. olan Emre Kızlırmak, Güney Korede düzenlenen Manhunt International Contest 2008′de Türkiyeyi temsil etti.Bu yarımada “Dünyanın en iyi Podyum Mankeni seçildi. Ama kendisini, bu yarışmada üzen bir olay vardı. Dinini değişitirmesini isteyen misyonerler piyasada daha fazla iş yapabileceğini ve onu bir dünya starı yapabileceklerini belirtiyorlardı. Ama Emre Kızılırmak “Ben dinimi, vatanımı ve bayrağımı dünyanın hiç bir şeyine değişmem. Orada dünya starı olacağıma ülkem de sevdiklerimle olur, vatanıma hizmet ederim diye konuştu.

  Erler Film yapımında gerçekleşen “Aşk Bir Hayal dizisinde Asteğmen Altay rolü ile izleyici ile buluşan Emre Kızılırmak, oyunculuğa başarılı bir şeilde adım atmış oldu. Dizide kendisine Nehir Erdoğan ve Orhan Kılıç eşlik ediyorlar.
  Emre Kızılırmak Resimleri için Tıklayınız.
    2. Cevap: Emre Kızılırmak Biyografi

  bence fiziği tipi oyunculuğu ile çok büyük işlere imza atabilecek biri ve onu aşk bir hayalle sevdim çoğu aşk bir hayal hayrnaı olarak dizinin tekrar bşlaasını çok ıstıyoruz ve emre kızılırmağın yerını çok ıyı oynadığını duşunuyoruz o buyuk bı altay efsanesı onu çok sevıyorumm <3
    3. Cevap: Emre Kızılırmak Biyografi

  Emre Kızılırmak gerçekten de aşk bir hayal dizisinde bir dâhiydi ve o diziye çok yakışıyordu ben de dizinin tekrar yayınlanmasını istiyorum lütfen tekrar yayınlansın ...
   


Similar Threads: Emre Kızılırmak
Forum Başlık Tarih
Biyografi Yunus Emre Kimdir kısaca Hayatı 13 Ocak 2016
Biyografi Taptuk emre hayatı kısaca 25 Haziran 2015
Biyografi Vicdan Dizisi Emre Kimdir Hakkında Bilgi 4 Aralık 2013
Biyografi Emre Kaya Kimdir 14 Mayıs 2013
Biyografi Emre Kınay Kimdir 28 Aralık 2012