Emre Aydın Konseri 2011

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 3 Şub 2011 tarihinde açılan konu

 1. Kozzy AVM ile Emre Aydın Konseri 2011 Emre Aydın Konseri 5 Şubat Cumartesi Matine216
  [​IMG]
  Kozzy ile yıldızlar Anadolu Yakasında konserlerinin sıradaki konuğu Emre Aydın 5 Şubat Matine 216′da sahne alıyor.MTV Avrupa’nın En İyi Sanatçısı seçilen Türk rock müziğinin başarılı ismi Emre Aydın 5 Şubat 2011 tarihinde ICSC (International Council of the Shopping Centers) Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezleri yarışması finalisti olan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Ana Sponsorluğunda Matine 216′da Anadolu Yakası’nda ki sevenleriyle buluşuyor. Powertürk medya sponsorluğunda Fenerbahçe Burnu Faruk Ilgaz Tesisleri içinde bulunan Matine 216′da gerçekleşecek olan konserin kapı açılışı saat 22:00 olarak belirlendi.
  [​IMG]

  Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yer alan ve 2010 sezonuyla güçlü bir açılış yapan Matine 216, yabancı ve yerli isimlerle oluşturduğu güçlü etkinlik programıyla sadece Anadolu yakasının değil İstanbul eğlence ve konser hayatının şimdiden en tercih edilen mekânlarından biri. Anadolu yakasının ilk ve tek, İstanbul’un ise en büyük performans merkezi Matine 216, yıldızlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

  Geçtiğimiz yıl nisan ayında yayınladığı ikinci solo albümü “Kağıt Evler”in ardından ise Türk rock müziğinin en başarılı isimlerinden biri olduğunu kanıtlayan, ‘Bu Yağmurlar’ adlı çıkış şarkısı ile 2 gün gibi kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en büyük yasal satış platformlarından www.ttnetmuzik.com.tr‘da en çok indirilen ve dinlenilen şarkı olarak bir rekora imza atan ve şu sıralarda yeni klip parçası ‘Hoşça Kal’ ile listelerde zirvede yer alan Emre Aydın, Facebook’ta 1.7 milyon fan sayısına ulaşan ve aşan ilk Türk sanatçı.