Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak

'Popüler Diziler' forumunda EyLüL tarafından 18 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Emir'e Yeni Feriha Aranıyor  Çağatay Ulusoy'a Yeni Feriha Aranıyor

  Hazal Kaya'nın diziden ayrılacağı, dizinin final yapacağı söyleniyordu ama...Show TV'nin de ısrarıyla dizinin devam edeceği ortaya çıktı... Adını Feriha Koydum gelecek sezondan itibaren Vahide Gördüm'süz ve Hazal Kaya'sız ve Ceyda Ateş'siz devam edecek..

  Çağatay Ulusoy'un popülaritesi dizinin devam etmesinde etken oldu. Şimdi Çağatay Ulusoy'a yeni bir Feriha aranıyor.Dizinin Hazal Kaya'sız da aynı reytinlere ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu oldu bende çok merak ediyorum acaba Emirin yeni ferihası kim olacak..

  [​IMG]
   
 2. Cevap: Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak

  Adını Feriha Koydum dizisinden ayrılan Hazal Kaya'nın yerine Feriha karakterini canlandıracak isim belli oldu. Yeni sezonda Feriha'yı 24 yaşındaki Beril Kayar oynayacak. Bir süredir oyunculuk eğitimi alan genç model, ekranlara 'Acayip Hikayeler'de canlandırdığı Rakkase rolü ile merhaba demişti. Beril Kayar, yeni dizisinde Emir karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy'un aşk yaşayacağı polisi canlandıracak.

  [​IMG]
   
 3. Cevap: Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak

  Adını Feriha koydum dizisinin Yeni ferihası için adı geçen ünlüler arasında Bergüzar Korel, Canse Dere ve Miss Turkey adaylarından Merve Sarı gibi bir çok isim yer almıştı. Ancak diziye katılacak olan isim model ve oyuncu 24 yaşındaki Beril Kayar oldu.

  Aşağıdaki Lİnklerden Beril Kayar Hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  https://forumdas.net/yerli-guzeller/beril-kayar-resimleri-201288/

  https://forumdas.net/a-b-c-d/beril-kayar-kimdir-191513/