Eklem ağrıları için bal ve tarçın kürü

'Sağlıklı Yaşam' forumunda YAREN tarafından 28 Ara 2008 tarihinde açılan konu

 1. Eklem ağrıları için bal ve tarçın kürü  [​IMG]

  Artrit, kelime anlamı, ağrılı eklem hastalığıdır. Tıbbi anlamda çok çaresi bulunamamış olan bu hastalık için, yapılan araştırmalar sonucu,doğanın iki mucizesi, gerçek anlamda mucizeler yaratıyor. Bu iki mucize: Bal ve tarçın. Bu kürü uygulamaya başladığınız ilk andan itibaren, farkı farkedeceksiniz.

  Kürü: 2 yemek kaşığı ılık suyun içine, 1 yemek kaşığı bal ve 1 çay kaşığı toz tarçını ekleyip, karıştırın. Krem haline gelince, ağrılı bölgeye sürün Ayrıca, 1 bardak ılık suyun içine, 2 yemek kaşığı bal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ekleyip karıştırın. Sabah ve akşam aç karnına, yemeklerden 30 dakika önce için. 1 haftanın sonunda, ağrılarınız, büyük oranda haifleyecek ve 1 ay sonra ağrısız yürümeye başlayabileceksiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Ara 2012
 2. Cevap: Eklem ağrıları için bal ve tarçın kürü

  Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşkkürler. Acaba bu yönem romatoid artrit te de kullanılabilirmi?:f20:
   
 3. Cevap: Eklem ağrıları için bal ve tarçın kürü

  Balın eklem ağrılarına iyi geldiğini ilk defa duydum teşekkürler yarenimm:f40:
   
 4. Cevap: Eklem ağrıları için bal ve tarçın kürü

  evet iyi geliyor
  hatta hiç bir yan etkisi de yok
   
 5. Cevap: Eklem ağrıları için bal ve tarçın kürü

  Birkaç hafta önce bu cihazı duydum ve çok araştırdım. Fizyoterapistimin de onayı ve önerisiyle kullanmaya başladım. İlk izlenimlerim kesinlikle çok olumlu. Ağrılarım net bir şekilde hafifledi. Benim gibi tedavi ve ağrı kesici ilaçlara dünya kadar para harcayan biri için ağrımı hafifletmesi bile çok önemli bir nimet. Ki düzenli kullanılırsa tedavi ettiği de söyleniyor. Şahsen satın olmuş olmaktan kesinlikle memnunum. Sonuçta bir defa aldım ve ömür boyu evimde kullanabileceğim bir cihaz.