Eğlenceli Yeni yıl mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 28 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


 1. Yeni yılın gelmesine çok az bir zaman kaldı yeni bir yılın en iyi geçmesi için sevdiklerinize ve dostlarınıza en iyi yeni yıl mesajalrını bulabileceğiniz bir sayfa hazırladık sizlere.2014 Yılının Ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyoruz.

  yeni-yil-mesajlari-1.jpeg

  2014 Yeni yıl mesajları;

  Yine bir yıl başı geldi.Bu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

  Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2014 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

  Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2014 yılında yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar..

  Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

  Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni ıyl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..

  Yeni yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2014′de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir ıyl olmasını dileriz… Nice ıyllara…

  Mutlu yıllar yeni yılın hepinize sağlık getirmesi dileğiyle

  2014 Yılında hayalleriniz gerçekleşsin dilekleriniz kabul olsun yeni yılınız kutlu olsun..

  Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

  Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..

  Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu Yıllar olsun..

  Her yeni yıl başka bir güzel.. 2014 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

  Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2014 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

  Yeni tüm sevdiklerinize ve sizlere mutluluk sağlık ve huzur geitrsin inşallah Mutlu Yıllar..

  yeni-yil-mesajlari-.jpeg