Eğlenceli İphone Uygulamaları

'Teknoloji Haberleri' forumunda EyLüL tarafından 26 Şub 2012 tarihinde açılan konu


 1. Eğlenceli İphone Uygulamaları Hakkında Bilgi

  iPhone 3G ile birlikte bu özellikler daha da pekişti. Ve iPhone, sıradan bir cep telefonundan farkını, geliştiricilerin tasarladığı uygulamalarla da ortaya koymaya başladı. Bugün iPhone uygulamaları şaşkınlık veren çeşitlerde ve özelliklerde geliştiriliyor.

  Now Playing
  Now Playing, iPhone sahibi sinemaseverler için oldukça kullanışlı bir uygulama. Uygulamayı kullanarak film eleştirilerini okuyabiliyor, izlemek istediğiniz filmin oynadığı sinema salonları ve seanslara ulaşabiliyor, hatta bilet bile satın alabiliyorsunuz.

  Koi Pond
  Yoğun iş gününün ortasında, kendinizi bir süre için sakin ve huzurlu bir zen bahçesinde bulmak istiyorsanız Koi Pond uygulamasını kullanabilirsiniz. Koi Pond’un Apple App Store’daki popülaritesi de günümüzde ne kadar çok kişinin buna ihtiyaç duyduğunu gösteriyor.

  iMunchies
  iPhone’la bira içebiliyorsak bunun yanında biraz çerez de olmalı. iMunchies ile iPhone’ununuz bir patlamış mısın makinesi haline geliyor.

  Midomi
  Radyodan duyduğunuz bir şarkının kimin olduğunu merak ettiğinizde ya da eski bir şarkı aklınıza takıldığında, Midomi’ye mırıldanarak aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Crash Bandicoot Nitro Kart 3D
  iPhone’da yarış severler için pek çok uygulama bulunuyor.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 May 2013