Edward Ve Bella Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Bloom tarafından 2 Ekim 2009 tarihinde açılan konu


 1. Edward Cullen, Stephenie Meyer'in Alacakaranlık adlı roman serisindeki karakterlerden biridir. Alacakaranlık, Yeni Ay, Tutulma ve Şafak Vakti adlı romanlarda görülmektedir. Edward, romanda Bella'ya aşık olan ve onun güvenliğine her şeyden çok önem veren bir vampirdir. Serinin beşinci kitabı olan Geceyarısı Güneşi, tamamen Edward'ın bakış açısından anlatılmaktadır. Serinin ilk filmi olan Alacakaranlık'ta Edward Cullen rolünü, başarılı bir tiyatro oyuncusu olan, Harry Potter ve Ateş Kadehi filminde Cedric Diggory rolünde oynayan Robert Pattinson oynamaktadır.

  Alacakaranlık’ta Edward, zihnini okuyamadığı ve kokusunun inanılmaz derecede çekici geldiği genç bir kız olan Isabella Marie Swan ile tanışır. Bella’ya ilgisini engelleyebilmek için çok uğraşır fakat onu koruma içgüdüsüyle bir kazada hayatını kurtardıktan sonra hislerine yenik düşer ve sonunda aşık olur. Edward bir vampir olduğunu kabul eder ve 17 yaşında bir gencin vücuduna sahip olmasına rağmen aslında 20 Temmuz 1901 tarihinde doğduğunu anlatır. Üvey babası Carlisle Cullen, Edward’ı 1918 yılında İspanyol gribinden ölmesini engellemiş ve bir vampire dönüştürmüştür. Vampirler arasında alışılmamış bir erdem geliştiren Carlisle bunu Edward’a da öğretmiştir, insanları yemek olarak kabul eden görüşe karşı çıkmakta ve sadece hayvan kanı içerek normal insanlar arasındaki yaşamlarını sürdürmektedirler.

  Edward Ve Bella Resimleri. Edward Ve Bella Resimleri1. Edward Ve Bella Resimleri2. Edward Ve Bella Resimleri3. Edward Ve Bella Resimleri4. Edward Ve Bella Resimleri5. Edward Ve Bella Resimleri6. Edward Ve Bella Resimleri7. Screenshot_1.
    2. Bu çocuğun vampir hali daha yakışıklı yahu :f106:
    3. evet benden daha çok vampir benim çırağımdı zaten :f196: