Edward,Bella Ve Renesmee Cullen Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Bloom tarafından 1 Şubat 2010 tarihinde açılan konu


 1. Isabella Marie "Bella" Swan (daha sonra Bella Cullen) Stephenie Meyer'in yazdığı Alacakaranlık serisinin kurgusal baş kahramanıdır. Alacakaranlık, Yeni Ay, Tutulma ve Şafak Vakti kitaplarının büyük bir bölümü Bella karakterinin bakış açısından anlatılır.

  Edward Cullen (doğum adı Edward Anthony Masen) Alacakaranlık kitap ve film serisinin ana karakterlerinden biridir. Birinci ve ikinci kitapta yazıldığına göre Edward 20 Haziran 1901 Chicago, Illinois doğumludur. 1918'de İspanyol gribine yakalandı. Annesi Elizabeth, son nefesinde doktor Carlisle Cullen'a oğlunu yaşatması için yalvardı. Doktor, Edward'tın hastalıktan kurtulamayacağını anlayınca, 17 yaşındayken, onu ısırıp vampire dönüştürdü. Edward'ın diğer vampirlerden farklı olarak zihin okuma yeteneği vardır ve yalnızca hayvan kanıyla beslenmektedir.

  Renesmee "Nessie" Carlie Cullen Edward Cullen ve Bella Swan'nin dhampir (yarı insan yarı vampir) kızlarıdır. 10 eylülde Bella'nın 19. doğum gününden üç gün önce doğmuştur. Adını Bella'nın annesi Renée ve Edward'tın üvey annesi Esme'den alır. İkinci adı Carlie de Bella'nın babası Charlie ve Edward'tın üvey babası Carlisle'in bir birleşimidir. Yüz hatlarını ve saç rengini babası Edward'tan almıştır ancak saçlarının kıvırcıklığını dedesi Charlie'den, kahverengi gözlerini de annesinden almıştır. Renesmee'nin kalbi atmaktadır ancak teni soluk ve güneşte parlamaktadır.

  Edward,Bella Ve Renesmee Cullen Resimleri.jpg Edward,Bella Ve Renesmee Cullen Resimleri1.jpg Edward,Bella Ve Renesmee Cullen Resimleri2.jpg Edward,Bella Ve Renesmee Cullen Resimleri3.jpg Edward,Bella Ve Renesmee Cullen Resimleri4.jpg Edward,Bella Ve Renesmee Cullen Resimleri5.jpg Edward,Bella Ve Renesmee Cullen Resimleri6.jpg
    2. Renesmee yi tanımıyordum.. =)
  Teşekkürler tatlım =)
    3. mutlu aile tablosu diye buna derim...Teşekkürler cnm..