Edge & Chris Jericho vs. CM Punk & Jeff Hardy 20 Temmuz

'Spor Gündemi' forumunda Dark tarafından 21 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu


 1. Edge & Chris Jericho vs. CM Punk & Jeff Hardy

  Mücadeleye Punk ve Edge başlıyor. Edge rakibine arm lock bağlıyor, Punk bir clothesline ile kurtulup Jeff’e tag çıkarıyor. Jeff köşelerde rakibini hırpaladıktan sonra Punk’a tag çıkarıyor. İkili bir süre Edge’in koluna çalışıyorlar. Edge, Jericho’ya tag çıkarıyor. Punk, Jericho’ya da bir arm lock bağlıyor. Jeff tag alıp köşeden leg drop çaktıktan sonra rakibini hırpalayıp atomic drop ve hemen ardından bacaklarının arasında leg drop buluyor. İkili Jericho’nun da koluna çalışıyor. Edge de sonunda az da olsa dirilen Jericho’dan tag alıyor. Edge üstünlüğü eline almaya çalışıyor ancak Punk Spinning heel kick ile ofansa geçip Jeff’e tag çıkarıyor. İkili tag team kombinasyonuyla flying elbow vuruyor. Jericho ring dışına düşerken Punk da bir clothesline ile Edge’i ring dışına gönderiyor.

  Commercial Break

  Dönüğümüzde Edge üstün durumda. Ancak Jeff arm drag ile üstünlüğü eline alıyor ve arm drag bağlıyor. Jeff tag vermeye çalışıyor ancak Punk gözünü tutup acı çektiğini göstererek tag almıyor. Jeff rakibini suplex ile yere serip hırpalamaya devam ediyor. Y2J de tag alarak üstünlüğü elbow droplar ile eline alıyor. Jericho, Jeff’i ring dışına atıyor. Y2J hakemle tartışırken Edge ring dışında Jeff’i dövüyor. Jericho, Jeff’i ringe alıp hırpalamaya devam ediyor. Jericho bir head lock bağlıyor. Jeff kurtuluyor ama bir süre sonra kendini ring dışında buluyor. Jeff yine tag vermeye çalışıyor ama Punk yine gözünü tutuyor. Jeff, Jericho’yu whisper in the wind ile yere seriyor. Edge tag alıyor ancak Jeff ona twist of fate geçirip Punk’a hızlıca vurarak tag veriyor. Punk köşedeki Edge’e ünlü diz darbesini vurduktan sonra bulldog ile tuş arıyor. Edge kalkarak GTS deneyen rakibine Edge-O-Matic vuruyor. Edge ve Jericho köşede rakibini hırpalarken Jericho tag alıp Punk’ı dağıtıyor. Jericho ve Punk birbirlerine clothesline çakıyorlar. Punk zar zor Jeff’e tag vermek için gidiyor ancak bu sefer Jeff gözünü tutarak ringden aşağı iniyor. Roll-up ile tuş bulamayan Y2J, Walls of Jericho denerken kendini GTS pozisyonunda buluyor. Jericho, Punk’ın omuzlarımdayken Edge’e tag veriyor. Punk, Jericho’ya GTS çakıyor ancak arkasını dönünce Edge ona spear çakarak tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor.

  Maçtan sonra Hardy, Edge'e Twist of Fate çekiyor, sonrasında da Edge ve Jericho sahne arkasına gidiyorlar. Hardy ringde dalga geçercesine gözünü tutarak dolaşıyor, bu şaka Punk'ın hoşuna gitmiyor.
    2. Cevap: Edge & Chris Jericho vs. CM Punk & Jeff Hardy 20 Temmuz

  harika bayıldım fox ta izlerken gülmekten öldüm jeff in hareketine:super:
    3. Cevap: Edge & Chris Jericho vs. CM Punk & Jeff Hardy 20 Temmuz

  Evet.. Yaw bnm de bi yakınım be CM Punk a gıcığım die onu seviyordu.Artık oğlana dalga konusu oldu :D
   


Similar Threads: Edge Chris
Forum Başlık Tarih
Spor Gündemi John Cena,Evan Bourne & Sheamus,Edge maçı Raw 19 Haziran 2010
Spor Gündemi SmackDown Edge 3 Nisan 2010
Spor Gündemi Smackdown Edge 14 Mart 2010
Spor Gündemi Smackdown Chris Jericho 27 Eylül 2010
Spor Gündemi The Undertaker vs. Chris Jericho 1 Aralık 2009