Ebru Şallı Neden Boşandı?

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 13 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

 1. Ebru Şallı ve Harun Tan Boşandı
  Ebru Şallı ve Harun Tan çifti birbirlerinden bir talepte bulunmadan sessizce boşandılar.Ünlü çift oğullarının velayeti ile anlaştılar.Uzun süren bir evliliğin ardından beklenmedik bir şekilde sessiz sedasız boşanan Ebru Şallı ve Harun Tan çifti başvurularını sessizce yapıp yine sessiz sedasız boşandılar.

  Örnek bir çift olarak gösterilen Ebru Şallı ve Harun Tan çifti çocuklarının velayeti konusunda anlaştı küçük oğulları Pars Ebru Şallı'ya verilirken büyük oğulları Beren ise babası Harun Tan'a verildi.

  Yaptığı Her açıklamasında çok mutlu olduğunu ve kocasına deliler gibi aşık olduğunu söyleyen Ebru Şallı'nın bu kararına yakınlarıda çok şaşırdı.Ebru şallı mutlu olduğunu söylerken son yıllarda çocuk sahibi olmanın evlilikteki aşkı öldürdüğünü sözlerine ekliyordu.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/ebru-salli-nedne-ayrildi-49403.jpg]ebru-salli-nedne-ayrildi-49403[/IMGALT]

  Ebru Şallı Boşanmasıyla ilgili şu açıklamayı yaptı;

  Ebru Şallı Sevgi ve saygı çerçevesinde başlayan evliliğimizi maalesef yine sevgi ve saygı çerçevesinde bitirme kararı aldık. Dün geceden beri yapılan haberler karşısında işin doğrusunu benim ağzımdan öğrenin istedim, sonuçta zaten bu olay duyulacaktı. Biz çift olarak sessiz sedasız bitirmek istedik. Yaşamış olduğumuz birtakım fikir ayrılıkları ve zaman bizi boşanmaya sürükledi. 2 tane çocuğumuz var. Beren'in velayeti babasında, Parsın velayeti bendedir ancak çocuklar benimle birlikte yaşayacaklar. Harun'la dostuz. Herhangi bir kavgamız gürültümüz yok. Sakin sakin yolları ayırdık. Her zaman dostuz. Çocuklardan dolayı hassas bir durum olduğunu belirtir, hepinizden anlayış beklerim dedi.
   


Similar Threads: Ebru Şallı
Forum Başlık Tarih
Medya Bölümü Ebru Şallı Türkiye'den Neden Ayrılıyor? 20 Ağustos 2013
Medya Bölümü Ebru Şallı'nın Bebeği 29 Nisan 2011
Medya Bölümü Ebru Akel'in Bebeğinin İlk Fotoğrafı 31 Ekim 2013
Medya Bölümü Ebru Gündeş Bebeğini Kaybetti 5 Eylül 2013
Medya Bölümü Ebru Gündeş İkinci Kez Hamile! 16 Ağustos 2013

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.