Duvarlarınızda fotoğraflar için yer açın

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. Duvarlarınızda fotoğraflar için yer açın
  [​IMG]

  Teknolojinin hayatımızı ele geçirmesinin ardından anılarımız da bilgisayarların, cep telefolarının ve tabletlerin içine sıkışıp kaldı. Eskiye göre daha çok fotoğraf çekmemize rağmen fotoğraf albümleri ve çerçeveleri uzun zamandır boş duruyor. Bunun yerine teknolojik cihazların içinde oluşturuyoruz albümleri.

  Teknolojinin fethettiği fotoğraf albümlerini yeniden ortaya çıkarmak, boş kalan çerçeveleri yeniden canlandırmak için dekorasyon amaçlı dahi olsa fotoğraflarınızı özgür bırakın. Mobil cihazların içine hapsettiğiniz hayatınızın en özel anlarına duvarınızda yer açın.

  Boş duvarlarınızda oluşturacağınız fotoğraf albümleri ev dekorasyonunuza hayat katacak… Resimleri duvarda isterseniz gelişigüzel serpiştirin, isterseniz belli şekiller oluşturun. Yada mağazalarda kolaylıkla bulacağınız duvar stickerları ile ayrı bir kombin yapın. Bu sene oldukça revaçta olan bu dekorasyon örneği hem tamamen size özel olacak hemde dikkat çekecek.

  Renkli, siyah beyaz, sepya ya da beğendiğiniz diğer tonlardaki resimlerinizi duvarlarınızda yaşatın. Resimleri duvara direk yapıştırabileceğiniz gibi, aynı tarzda seçeceğiniz çerçeveler içerisinde de uygulayabilirsiniz. Aşağıdaki resimlerde sizler için farklı ve şık görünen duvar fotoğraflarından bir kaç tane örnek hazırladık. İrili ufaklı fotoğraflar duvarlarda çok şık görünse de eğer simetri takıntınız varsa siz aynı ebattaki resimleri tercih edebilirsiniz.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]