Dürüye’nin düğünü

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 3 Ekim 2010 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Star TV’de yayınlanan “Dürüye’nin Güğümleri” dizisinin setinde tanışıp kısa süre içinde evlilik kararı alan İpek Tuzcuoğlu ve Yener Gürsoy, düğün için de fazla beklemedi. Çift, önceki gün çekimlerin sürdüğü Muğla’da nikah masasına oturdu.

  Çift Kına gecesinide çekimlerinin yapıldığı Muğla’da yaptı. Kentin Bayır beldesindeki bir çiçek serasında gerçekleşen kına gecesi için Tuzcuoğlu kırmızı bindallı giydi, Gürsoy da damat tıraşı oldu. “Dürüye’nin Güğümleri” ekibi ve yönetmen Mustafa Şevki Doğan’ın da katıldığı gece, Gürsoy’un zeybek dansıyla renklendi. Ayrıca bolluk ve bereket getirmesi için Tuzcuoğlu’nun başının üstünde yöreye özgü kırmızı şekerlerden kırıldı.

  İpek Tuzcuoğlu ve Yener Gürsoy, sette, kameralar karşısında yapılan evlilik teklifinden sadece iki ay sonra nikah masasına oturdu. Çift, set ekibinin katıldığı sade bir törenle Muğla’da evlendi. Şehrin tarihi yerlerinden Konakaltı’nda gerçekleşen düğünde gelinin şahitliğini Star TV Kurumsal İletişim Müdürü Feryal Pere, damadın şahitliğini ise dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan yaptı. Muğla’daki terzilerin hazırladığı bir gelinlikle nikah memurunun karşısına çıkan Tuzcuoğlu, eşiyle ilk dansını Emre Altuğ’un “Neyleyim” adlı romantik şarkısı eşliğinde yaptı.
    2. Cevap: Dürüye’nin düğünü

  Çiftin Düğünlerinden ve Kına gecesinden fotoğraflar ;

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
    3. Cevap: Dürüye’nin düğünü

  Yener Gürsoy, İpek Tuzcuoğlu'na böyle evlenme teklifi etmişti ;

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Yükleniyor...