Dürüye’nin düğünü

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 3 Eki 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  Star TVde yayınlanan “Dürüyenin Güğümleri dizisinin setinde tanışıp kısa süre içinde evlilik kararı alan İpek Tuzcuoğlu ve Yener Gürsoy, düğün için de fazla beklemedi. Çift, önceki gün çekimlerin sürdüğü Muğlada nikah masasına oturdu.

  Çift Kına gecesinide çekimlerinin yapıldığı Muğlada yaptı. Kentin Bayır beldesindeki bir çiçek serasında gerçekleşen kına gecesi için Tuzcuoğlu kırmızı bindallı giydi, Gürsoy da damat tıraşı oldu. “Dürüyenin Güğümleri ekibi ve yönetmen Mustafa Şevki Doğanın da katıldığı gece, Gürsoyun zeybek dansıyla renklendi. Ayrıca bolluk ve bereket getirmesi için Tuzcuoğlunun başının üstünde yöreye özgü kırmızı şekerlerden kırıldı.

  İpek Tuzcuoğlu ve Yener Gürsoy, sette, kameralar karşısında yapılan evlilik teklifinden sadece iki ay sonra nikah masasına oturdu. Çift, set ekibinin katıldığı sade bir törenle Muğlada evlendi. Şehrin tarihi yerlerinden Konakaltında gerçekleşen düğünde gelinin şahitliğini Star TV Kurumsal İletişim Müdürü Feryal Pere, damadın şahitliğini ise dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan yaptı. Muğladaki terzilerin hazırladığı bir gelinlikle nikah memurunun karşısına çıkan Tuzcuoğlu, eşiyle ilk dansını Emre Altuğun “Neyleyim adlı romantik şarkısı eşliğinde yaptı.
   
 2. Cevap: Dürüyenin düğünü

  Çiftin Düğünlerinden ve Kına gecesinden fotoğraflar ;

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 3. Cevap: Dürüyenin düğünü

  Yener Gürsoy, İpek Tuzcuoğlu'na böyle evlenme teklifi etmişti ;

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]