Dünyanın hiçbir yerinde...!!

'Eğlence' forumunda italyan tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu


 1. Bütün dünyada haşerat, özellikle sivrisinek vardır, buralarda da sinek ilacı kullanılır. Ama, sivrisinek yutup da midesine kaçan sineği öldürmek üzere ağzına Shelltox sıkmak suretiyle zehirlenip ölen, Türkiye'dedir.

  İstanbul, Sultanbeyli' de...  Dünyanın her yerinde insanlar berbere gidip tıraş olurlar Ama hiçbir berber, rahatlatmak amacıyla müşterinin kafasını sağa sola kanırtırken adamın boynunu kırıp onu öldürmemiştir. Türkiye'de öldürmüştür,
  Erzurum'da..  Dünyanın hiçbir yerinde bankamatikten para çekmek için düğmeye bastığınızda elektrik çarpmaz ve ölmezsiniz Türkiye'de ölürsünüz,
  Bozcaada'da. ..  Dünyanın hiçbir yerinde, otoyolda giderken radyoda duyduğu göbek havası eşliğinde göbek atmak için arabayı 'sağ şeride çeken' ve az sonra da arkadan gelen arabanın çarpması sonucu ölen bilinmez.
  Türkiye'de bilinir, Adapazarı'nda. .  Nüfus sayım günü sokağa çıkma yasağı nedeniyle bomboş otoyolda
  (Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yoktur ve olamaz)
  sayım görevlisi 'bariyerlere' çarpıp ölmez.
  Burada ölür, Gebze'de
  Dünyanin hiçbir yerinde aynı işyerinde biri gece, biri de gündüz vardiyasında çalışmakta olan ve her ikisi de 'mobilet' kullanan bir baba-oğul, birisi işten çıkıp eve gider, öteki evden işe gelirken bir kavşakta karşılaşmazlar ve birbirlerine selam vermek için ellerini kaldırınca çarpışıp her ikisi de ölmezler.
  Burada olur, Konya'da...  Dünyanın hiçbir yerinde gemi mühendisi kazanı kontrol etmek için kazana girdiğinde biri gelip kazanın kapağını kapatmaz ve sonra da gemi yola çıkmaz. Bizde olur, Kocaeli, Dilovası'nda. ..  Dünyanın hiçbir yerinde bir adam ayakkabısının içine kaçan taştan kurtulmak için elektrik direğine yaslanıp ayakkabısını çıkarıp silkelediğinde, yoldan geçen bir başkası onu elektrik çarptığını sanmaz ve elektrikle bağlantısını kesmek amacıyla kafasına kürekle vurarak onu öldürmez.
  Bizde öldürür, Rize'de..
    2. Cevap: Dünyanın hiçbir yerinde...!!

  Dünyanın hiçbir yerinde bir adam ayakkabısının içine kaçan taştan kurtulmak için elektrik direğine yaslanıp ayakkabısını çıkarıp silkelediğinde, yoldan geçen bir başkası onu elektrik çarptığını sanmaz ve elektrikle bağlantısını kesmek amacıyla kafasına kürekle vurarak onu öldürmez.
  Bizde öldürür, Rize'de..(Gercekten oLuomu böLe seyLer yha :D xD)
    3. Cevap: Dünyanın hiçbir yerinde...!!

  Bahsettiğimiz yer Türkiye ise olur:f30:
    4. Cevap: Dünyanın hiçbir yerinde...!!

  bunlar daha önce verilmişti ama emeğine sağlık :f118:
    5. Cevap: Dünyanın hiçbir yerinde...!!

  Hhahhahahha:D
    6. Cevap: Dünyanın hiçbir yerinde...!!

  bence başka yerde olmaz kelimesi çok yanlış bir kelime olmuş. Böyle garip şeyler heryerde oluyor...
  paylaşım için tşkler...
    7. Cevap: Dünyanın hiçbir yerinde...!!

  Görülmez kaza hersey geliyor insanin basina isde tesekürler.