Dünyanın en ince bilgisayarı

'Teknoloji' forumunda YAREN tarafından 21 Haz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dell Adamo XPS Dünyanın en ince bilgisayarı

  [​IMG]

  Dell bilgisayar şirketi dünyanın en ince bilgisayarı olan Adamo XPSyi piyasaya tanıttı.
  Toplantıda farklı tüketici segmentlerine pozisyonlanan 4 farklı ürün ailesi altında geniş bir ürün yelpazesi sergilendi.

  Dell Adamo XPS
  Dünyanın en ince bilgisayayarı kabul edilen Adamo XPS, yalnızca bir parmak hareketi ile açılıyor ve klavye kelimenin tam anlamıyla ekranın altında birden bire beliriyor. Bilgisayarın sahip olduğu özellikler ise kullanıcıların hayatına kolaylık getiriyor.

  Mini 10v Netbook
  Baştan başa kişiselleştirme özelliğine sahip Inspiron Mini 10v, kompakt ve hafif tasarımı ile dikkat çekiyor, ayrıca her yerde internete bağlananlara, sosyal paylaşım ağları üyelerine, bloggerlara ve sık seyahat edenlere yönelik ideal bir internet yoldaşı olmaya aday. Altı farklı renkte satışa sunulan Mini 10v, basit ve hızlı internet erişimine ve kişisel tarzı yansıtmaya yönelik olarak tasarlandı.

  Dell Studio 17
  Dell Studio 17nin 17.3 inçlik dokunmatik ekranı, parmakla görüntüleri büyütüp küçültme ve kaydırmayı mümkün kılıyor. HD beyaz LED ekranı ve dahili Subwoofer ses sistemi sayesinde Studio 17, kullanıcılarına yüksek kalite görüntü ve ses imkânı sunuyor. Çarpıcı tasarımıyla da dikkat çeken Studio 17, 4 çekirdekli yeni nesil Intel Core i7 işlemcisi, 1GB ekran kartı ve çift 500GB sabit diskleri ile oyunseverler için de güçlü bir altyapı oluşturuyor.

  Dell Alienware M11X
  Alienware M11x, 15 inçlik dizüstü bilgisayarın oyun gücünü 2 kilogramın altında ağırlığa sahip 11.6 inçlik tasarımda sunuyor. Ultra kompakt M11x, sürekli hareket halinde olan oyun meraklıları için ideal bir yol arkadaşı olduğu gibi hafifliği sayesinde sırt çantaları ile dolaşan öğrencilerin de favorisi olacak.

  Dell Inspiron One 19
  Kullanıcılar; dokunarak boyama ve çizim yapma, şarkı listesini elle düzenleme, resimleri döndürme, yakınlaştırma, kesme, fotoğraf albümü, slayt sunumu, tebrik kartı gibi görsel öğeler oluşturabiliyor. Inspiron One 19; Wi-Fi bağlantısı, entegre mikrofonlu kamerası, DVD sürücüsü, disk depolama, HD geniş ekranı ile her şeyi bir arada sunuyor. Zenginleştirilmiş multimedya seçeneklerinin yanı sıra entegre PS/2, seri ve paralel port çıkışları ile de geniş bağlantı seçenekleri vaad ediyor.
  populergazete ​
   
 2. Cevap: Dünyanın en ince bilgisayarı

  17.3 inçlik Baya Küçükmüş ya=))