Dünya'nın en ince belli kadını..

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Mirayy tarafından 20 Tem 2009 tarihinde açılan konu

 1. İşte Guiness Rekorlar Kitabı’na “Dünyanın en ince belli kadını” olarak giren Cathie Jung. O kadar ince belli ki onu görenler gözlerine inanamıyor, fotoğrafları photoshoplu zannediliyor. Ama o tamamen gerçek.

  Beli sadece 38 santimetre. İnanılmaz bir ölçü. O kadar ince ki, bir sakatlık sanılabiliyor. Oysa Cathie Jung tamamen sağlıklı. Böyle bir bele sahip olmasını ise 1983′ten beri büyük bir azimle taktığı daracık korselere borçlu.

  [​IMG]

  1937 doğumlu Amerikalı Cathie Jung, Conneticut eyaletinde yaşıyor, bir cerrahla evli, üç çocuk annesi ve bir süre önce büyükanne de oldu. Ama hala korselerinden vazgeçmiyor. Ve rekoru hala elinde tutuyor. Deneyenler olsa da onun rekorunu elinden alacak bir başkası ortaya çıkamadı.

  Dünyanın dört bir yanında televizyon ekranlarında boy gösteren Cathie Jung gibi ince bir bele sahip olmak isteyen yüzlerce genç kız, fan kulübüne üye ve onun tavsiyelerini takip ediyor.

  Cathie Jung’un korse yöntemi, biraz da bel kemiği ya da omurgadaki deformasyonları düzeltmeye yarayan “tıbbi amaçlı korse uygulamalarına” benziyor. Çünkü o, çok sıkı kırselerini sadece banyodayken çıkarıyor. Gün boyunca taktığı korsesi, gece yatarken bile bellinde duruyor. Ve bir ortopedi cerrahı olan eşi Bob Jung, Cathie’nin hiçbir sağlık sorunu yaşamadığını, aksine çok kuvvetli bir bel kamiğine sahip olduğunu söylüyor.

  Siz siz olun önce sağlığınızı düşünün....
  [UYARI]Alıntı..[/UYARI]
   
 2. Cevap: Dünya'nın en ince belli kadını..

  HADE CANIM :f73:İNANMAM KESİN PHOTOSHOP FELAN YAPMISLARDIR BU KADINDA KEMİK BİLE YOKMU
   
 3. Cevap: Dünya'nın en ince belli kadını..

  Allah akıl fikir versin...
   
 4. Cevap: Dünya'nın en ince belli kadını..

  Sndy bebekler gibi :f73:
  Kıyafetlerini özel mi diktiriyo acaba.:f20:
  Birde korseyle gece gündüz nasıl rahat edilirki. :f20: Korseyle eziyet çekeceğine normal insan gibi beli olsun daha iyi bence :f196:
   
 5. Cevap: Dünya'nın en ince belli kadını..

  bel inceliğide bir yere kadar biraz abartı olmuş.
  genç kızlar da böyle olmak istiyorsa artık tek açıklaması rekoru kırmak olsa gerek :)
   
 6. Cevap: Dünya'nın en ince belli kadını..

  rekor kıralım derken bellerini kırmasınlar :)
   
 7. Cevap: Dünya'nın en ince belli kadını..

  çok ilginç olabilir bence :f20:
   
 8. Cevap: Dünya'nın en ince belli kadını..

  bence her insanın kendine özgü bir biçimi vardır kilosuna göre bel inceliği/kalınlığı vardır.ne çok zayıf olmak nede aman aman dedirtecek kadar kilolu olmamak lazım.her insan yapısına uygun olan kilo dengesini bulmalı...bu kadın da öyle yapmalı bence...çok mu edebi oldum :D