Dünyaca Ünlü Astrologlar

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Meryem tarafından 1 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Dünyaca Ünlü Astrolog
  Dünyaca Ünlü Astrolog Susan miller
  Dünyaca ünlü Susan miller film gibi hayatını şöyle anlatıyor:
  Büyük çocuk olduğum için benim astrolojiye merakım daha fazlaydı. Sekiz yaşımdan itibaren anneme durmadan sorular sordum. Annem çok filozof bir kadındı. Bana çok ilham verdi. 14 yaşındayken felç geçirdim. Bir daha yürüyüp yürüyemeyeceğimi bile bilmiyordum. Ölümün kıyısında geziniyordum. 38 kez kan nakli yapıldı. Hastalığım sırasında bir kez bile ağlamadı. Bana hep şöyle derdi: “Susan, hastaneden çıktığımız zaman dünyanın en güzel elbiselerini, ayakkabılarını alacağız sana... Ayrıca hayatında ilk kez seyahat edeceksin. Seyahat benim için önemliydi. Çünkü ev ve hastane arasında yaşıyordum. Her zaman çok olumlu, pozitif bir tablo çizdi. İnsanlar ümitsizdi ama ben bu hastalığı atlattım. Fizyoterapi ile yavaş yavaş yürümeye başladım. Liseyi evden ders çalışarak, sınavlara girerek bitirdim. Sonra NY Üniversitesi İşletme bölümünü kazandım ve okulu dereceyle bitirdim. Bu bir mucizeydi. Okulu bitirdikten sonra reklam fotoğrafçılığına başladım. 20li yaşlarımın başında, Amerikanın en iyi on reklam fotoğrafçısından biriydim. 16 yıl boyunca da bu işi yaptım.

  Cheerios reklamlarını çekiyorduk. Ajans Saatchi&Saatchiydi. Yaptığım işi çok beğendiler. Ve kutlamak için yaratıcı yazarı ve direktörü kutlamak beni yemeğe davet etti. Orada sohbet sırasında ben burç haritalarını okudum. Direktör çok etkilendi ve “Seni karımla tanıştırmam lazım. Karım Jackie, Wonder Booksun yaratıcı direktörüdür. dedi. Tanıştık ve birbirimizi çok sevdik.

  Fotoğraflarım ve kitaplar hakkında konuşmaya başladık. Ayrıca Wonder Books için de fotoğraf çekmeye başladım. Ama astroloji hiç konuşmadık. Çünkü Jackie astrolojiye inanan biri değildi. Doğum gününde burç haritasını çıkardım. Ve ona hemen bir piyango bileti almasını söyledim. “Almayacağım dedi. Israr edince bana “Susan, hadi sen bugün izin yap. dedi. “Sen bilirsin. Uydurmuyorum ben bunları. Ayrıca Martda da taşınacaksın. Onu da söyleyeyim.“ dedim. Sonra Jackie bu söylediklerimi unuttu. O sırada bir hayır işi için satılan biletlerden almış. Bütün şirket almıştı zaten onlardan. Yılbaşı günü eve geliyor. Telesekreterinde mesaj var. “Tebrik ederiz. Büyük ikramiyeyi kazandınız. Artık bir Porcheniz var. Ondan sonra bütün şirketin editörleri burç haritalarını çıkarmam için kapımda sıra oldu.

  Jackie hala bunun bir rastlantı olduğunu düşünüyordu. Sonra Martta taşındı. Taşınırken başucunun çekmesinde ona hediye ettiğim burç haritasını buldu. Her şeyin günü gününe doğru olduğunu görünce büyük bir şok geçirdi. Bana geldi ve “Tamam. Artık sana inanıyorum. Ve sen hemen bir kitap yazmaya başlıyorsun. Dedi. İşte her şey

  15 Temmuz 1995de Jackie ile www.astrologyzone.netin ilk toplantısını yaptık, 14 Aralıkta da hayata geçti. Bugün siteyi ayda 6 milyon insan ziyaret ediyor.
  [​IMG]