Dünya bu mucizeyi konuşuyor !!

'Sosyal Konular' forumunda Bella tarafından 18 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]


  Japon icadı Jinsei, son zamanların modası ve ünlülerin vazgeçilmezi oldu.

  Jinsei, 2010 yılında İngiltere Kay Pidgeon'da yaptığı bilimsel araştırmanın ilk nicel gözlem hipotezini basına açtı. Raporu incelediğimizde Uluslararası kabul görmüş PIP teknolojisi kullanarak vücuda temas halindeyken yapılan inceleme de Jinsei, vücuda bir auro kalkanı (Vücuttan yayılan ışınsal bir enerji alanı) oluşturarak dışarıdan gelen zararlı manyetik sinyallerden korumasına yardımcı olmaktadır.

  Sıkı takipçileri ve/veya kullanıcıları arasında bu ürünü kullanan ünlü simalarda var. Bunlardan bazıları; Ajda Pekkan, Arda Turan, Fatih Terim, Hakan Yılmaz, Emre Belezoğlu, Hakan Şükür, Süleyman Demirel, Nurseli İdiz, Gökçe Özyol, Christof Daum, Songül Karlı, Ozan Orhon, Yılmaz Erdoğan şeklinde liste uzayıp gidiyor. Televizyon ekranının her köşesinde Jinsei'yi görmek mümkün; Kurtlar Vadisi, Yahşi Cazibe, Kavak Yelleri, Papatyam bunlardan sadece bazıları.

  Jinsei Kolye, radyo aktivite testinden de olumlu rapor almış bir ürün. Yani bir elektrik akımı ile çalışmıyor. Jinsei, Türk Atom Enerjisi Kurumundan radyo aktivite dağıtmadığını ve güvenilir bir ürün olduğunu raporluyor buda sağlık için hiç bir zararının olmadığının altını çiziyor.
    2. Cevap: Dünya bu mucizeyi konuşuyor !!

  Dünya konuşuyor ama Ajda Pekkan, Arda Turan, Fatih Terim, Hakan Yılmaz, Emre Belezoğlu, Hakan Şükür, Süleyman Demirel, Nurseli İdiz, Gökçe Özyol, Christof Daum, Songül Karlı, Ozan Orhon, Yılmaz Erdoğan kullanıyor.Ben hiç konuşmadım bunun hakkında...:)))
   


Similar Threads: Dünya mucizeyi
Forum Başlık Tarih
Sosyal Konular Dünyanın En Büyük Tapınağı 13 Mart 2013
Sosyal Konular 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Okullar Tatil Mi 7 Mart 2013
Sosyal Konular Dünyanın En Büyük Havaalanı Sıralaması Nedir? 14 Şubat 2013
Sosyal Konular Köpekbalığı Dünyası Sergisi İstanbul'da 21 Kasım 2012
Sosyal Konular Dünyanın En Büyük ve En Yaşlı Ağacı 19 Ekim 2012