Dudak Büyütme Hareketleri

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Aderito tarafından 5 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Dudak nasıl büyütülür,
  Dudak Büyütme Hareketleri Dudak Büyütme egzersizleri

  Cevap: Dudak Büyütme Hareketleri

  İçinizden geldiği gibi gülün ve aynı zamanda ağzınızın köşe kısımlarını mümkün olduğu kadar yukarı doğru götürmeye çalışın.

  Ağzınızı havayla doldurun. Ağzınızı açmadan, içerideki havayı sola ve sağa götürün.

  “Bir tavuk bir yumurta cümlesini 30 kere tekrarlayın.

  Dudaklarınızı içinizden 10a kadar sayarak birbirine bastırın. Bu esnada dudak kenarları yukarı doğru gidecektir. Gevşeyin ve yeniden yapın. Bu egzersiz dudak etrafındaki kasları güçlendirir. Ne kadar erken yaşta bu egzersizi yapmaya başlarsanız, ileride o kadar faydasını görürsünüz, dudaklarınız büzülmez.

  Bir üst, bir alt dudağınızı sırasıyla dişlerinizin üzerine çekin. Bu hareket dudakların çevresindeki kırışıklıkları giderir.

  Ağzınızı iyice açın. Ağır ağır kapamaya hazırlanırken, dudaklarınız aralık kalsın. Sanki ıslık çalacakmış gibi dudaklarınızı büzün ve 10a kadar sayın. Sonra kapayın. Bu hareketi 1 dakika boyunca tekrarlayın.

  Elmacık kemiği kaslarını devre dışı bırakarak gülümseyin. Bu şekilde biraz gevşeyin. Dudak köşelerini nöbetleşe yukarı çekin. Sonra parmak uçlarınız vasıtasıyla, dudak kenarlarının yukarı hareketine direnç sağlayın ki bu kaslar dirence karşı kuvvetlensin.
  DUDAK DOLGUNLAŞTIRICI MUCİZEVİ SERUM SUR PLUS


  Bu Ürünün Sonuçlarını Gördükten Sonra Kimse Gözlerine İnanamayacak...  5 GÜNDE FARKLI OLMAK İSTEYENLERE...  Doğal özlerle zenginleştirilmiş parlaklık, aydınlanma ve sıkıştırma sağlayan

  SUR PLUS % 40 LIP GROW SERUM ( Dudak Dolgunlaştırıcı ) Cildin doğal sistemlerinin yeniden yapılandırılması dolgunluk ,nemlendirme ve dudağın daha büyük ve daha yumuşak bir yapıya sahip olması için kullanılan tamamen bitkisel özel bir karışımdır..  ilk etkileri, 5. günden sonra başlar ve 4 haftalık düzenli kullanım sonrasın da dudaklarda 40% dolgunluk sağlar..  Dudağın ince olmasının sebebi kişi anne karnında iken dudak iç yapısında bulunan keratin, mukuza ve protein eksikliği sebep olmaktadır sur plus içeriğinde barındırdığı özel bitki özeleri sayesinde dudak tarafından emilerek bu eksikliği tamamen ortadan kaldırmakta ve dudak içeriğine nufuz edilmek te buda dudakların daha dolgun daha parlak daha sağlıklı daha canlı ve hatlarının daha düzgün olmasını sağlamakta..  Artık cerrahi operasyonlara tonlarca para harcayıp gereksiz müdahallere baş vurma dönemi sona erdi SUR PLUS mucizevi formülü ile size beklediğiniz sonucun kat kat fazlasını sunacaktır..