Dudağa ruj sürmenin püf noktaları

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 20 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu


 1. Dudağa ruj sürmenin püf noktaları
  Dudağa ruj sürmenin ayrıntıları
  Ruj nasıl sürülür

  [​IMG]
  Her kadın güzel olmak ister. Bir başka ifadeyle kadın çekici bir görünüme kavuşarak ilginin kendisinde olmasını düşler. Güzelliğin en önemli ayrıntılarından birisi dudakların ten ile olan uyumudur. Güzel ve etkileyici bir dudak her erkeğin ilgisini çeker.

  Kırmızı ruju sevmeyen kadın yoktur muhtemelen. Lakin her tene göre kırmızı ruj sürmek doğrusmudur sizce? İşin püf noktası burada gizli zaten. Her ten rengi farklı makyaj ile şekillendirilmelidir. Buradan yola çıkarsak her dudak sahip olduğu tenin özelliklerinde göre şekillendirilmelidir.

  İşte size bu konuda yardımcı olacak bilgiler…

  Beyaz tenliler

  Şimdi Teniniz beyaz ise size açık tonlar ve kırmızı tonlar gidecektir siz siz olun çok koyu tonlardan uzak durun arkadaşlarım. Demek ki neymiş açık tonları kullanmamız gerkiyormuş.

  Esmer tenliler

  Esmer tenli bir kadınsanız, size açık renkler yani, hefif pembeler, yumuşak fuşyalar harika gidecektir. Mutlaka bu renkleri tercih ediniz.

  Buğday tenli ya da sarışınlar

  Buğday tenli yada sarışınsanız arkadaşlarım işte koyu renkler tam size uyacaktır. Koyu pmbeler orta yumuşaklıktaki pembe renkler ve kırmızıyı kesinlikle kullanabilirsiniz.

  Bu konu ile alakalı sizinde fikriniz var ise lütfen yorum yapın. Diğer bayan arkadaşlarımıza yardımcı olursunuz.