Dua

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Wish tarafından 6 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Kalb katılığından, gafletten, başkalarına bâr olmaktan, aşağılıktan, aşağılanmaktan, miskinlikten; cehaletten ve faydasız bilgiden; ürpermeyen gönülden, doyma bilmeyen nefisten, kabul edilmeyen duadan; nimetlerinin zeval bulmasından, lütuflarının değişip başkalaşmasından; ansızın bastıran azabından, gelip çatan gazabından Sana sığınıyoruz. Senden her zaman, yalvaran diller, haşyetle ürperen gönüller istiyoruz. Tevbelerimizi kabul buyur, bizi günahlardan arındır, dua ve isteklerimize cevaplar lütfeyle! Delil ve bürhanlarımızı hedefine yönlendir, kalblerimizin ufkunu aç, dilimizi doğruluğa bağla ve gönül kirlerimizi temizle!

  Allahım, Senden her işimizde sebat, Kur’ân yolunda kararlılık ve nimetlerine karşı da duyarlılık hissi bekliyoruz. Kapına yönelenleri boş çevirme, itaatte bulunanlara bol bol karşılık ver, Sana baş kaldıranlara da doğru yolu göster.. muzdariplerin dualarını icabetle taçlandır, sıkıntıda bulunanları lütfunla şâd eyle, hasta ruhlara hususi muamelede bulun, küfür ve ilhad içinde bocalayanlara da nurunu göster; göster de kalmasın hiçbir yanda muzlim bir nokta. Ayakkabı bağını dahi senden dileyip her an seni anıp seni hayatımızdan çıkarmamamız gerekirken gene senin kapına gelip utanmadan tekrar senden isteyeceğiz , zira Sen istemeseydin bize istemeyi düşündürtmezdin. Amin


   


  Cilek ve MURAT bunu beğendi.

 2. Dualarımızın kabul olması dileğiyle:) emeğine sağlık WİSH:f118:
    3. AMİN.Dualarımız kabul olsun saolun...
    4. :) Dualarımız kabul olsun emeğine sağlık Wish :f40:
    5. Aminn çok teşekkürler WisH yüreğine sağlık
    6. Allahim duasi kabul olunanlardan eyle Yarrabim bizi:) Dilegim cok güzel manali bir paylasimdi :f40: emegine saglik canim :f71:
    7. :) amin emegine yuregine saglık wısh dualarımızın kabul olması dılegıyle.arkadaslar bızde yarın 5 gunluk kemoterapı ılacı ıcn has.ye yatıyoruz. herne kadar yazmayı bılemesmde her fırsatda forumdasdaydım.mevlama emanet olun nasıpse cuma gorusmek uzere.....<3
   
 8. Dualarin geri cevrilmedigi bugünlerde umarim bütün dularimiz kabul olur.Allah ogluna acil sifalar versin, büyük gecmis olsun simdiden bütün dularimiz sizinle :)
    9. İçinde bulunduğumun üç ayların yüzüsuyu hürmetine rabbim oğluna acil şifa versin. Tez zamanda iyileşir inşallah.Dualarımız sizinle. :)
    10. Amin emeğine sağlık Wish Allah tedavi görecek kardeşlerimizede acil şifalar versin
  dualarımız onlarla.:)
    11. Kalb katılığından, gafletten, başkalarına bâr olmaktan, aşağılıktan, aşağılanmaktan, miskinlikten; cehaletten ve faydasız bilgiden; ürpermeyen gönülden, doyma bilmeyen nefisten, kabul edilmeyen duadan; nimetlerinin zeval bulmasından, lütuflarının değişip başkalaşmasından; ansızın bastıran azabından, gelip çatan gazabından Sana sığınıyoruz. Senden her zaman, yalvaran diller, haşyetle ürperen gönüller istiyoruz.
  :) :) :)

  Emeğine sağlık Wish Allahım tüm şifa bekleyen hastalarımıza acl şifalar versin inşallah:) :)
    12. Rabbim oğluna acil şifa versin. Tez zamanda iyileşir inşallah. Dualarımız sizinle. Tüm dualarımız kabul olsun :)
   


Yükleniyor...