Dracula terapisi ile 10 yaş gençleşin!

'Kişisel Bakım' forumunda Sydnie tarafından 6 Kasım 2009 tarihinde açılan konu


 1. Dünyayı saran anti-ageing fırtınasında son sıcak haber S3 Terapi denilen bu irkiltici yöntem. 'Stimulated Self Serum' cilt terapisi.

  Sistem şöyle çalışıyor: Türkiye’de bu uygulamayı yapan tek doktor Emre Çiçek kanınızı alıyor ve bunu alyuvarlar, trombositler ve serum olarak ayırıyor. Daha sonra, Kök Hücre vitaminler ve aminoasitler eklendikten sonra, zenginleştirilmiş serum yeniden yüze enjekte ediliyor.

  Doktor Çiçek’e göre, bu DNA onarımını uyarıyor, kırışıklıkları ve sarkmaları düzeltiyor ve yaşlanmış cildin doğal bir şekilde genç görünmesini ve genç hissedilmesini sağlıyor.

  İşlemde herhangi bir sentetik dolgu maddeleri kullanılmadığına ya da acı verici lazer ya da peeling yöntemlerine başvurulmadığına da dikkat çekiliyor.

  Ayrıca ABD'deki birkaç araştırma trombositten yana zengin plazmanın spor sakatlıklarında enjekte edildiğinde iyileşmeyi hızlandırabildiğini de gösterdi.

  Yıllardır diş hekimlerinin çekilmiş dişetlerinin kendilerini yenilemesi için hastanın kendi 'serumunu' kullandıkları biliniyor

  Dr. Çiçek’e göre bu serum eğer diş etleri ve yumuşak dolular için iyiyse, eklenilen kök hücre ve DNA’lara birlikte cilt için de iyidir. Ve bu ispatlanmış bir gerçektir.
   


  Büsra bunu beğendi.

 2. Cevap: Dracula terapisi ile 10 yaş gençleşin!

  Hımm :f20: Yine de düşünmem yaptırmayı :)