Dos Santos Kalıyor mu ?

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 26 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


  1. Galatasarayımız’ın geçen sezonun devre arasında Tottenham’dan kiraladığı, ancak 7 milyon sterlinlik satın alma opsiyonunu kullanmadığı Giovani Dos Santos, sarı-kırmızılı takımda kalma yönünde güçlü sinyaller verdi.

    Galatasarayımız'ın geçen sezonun devre arasında Tottenham'dan kiraladığı, ancak 7 milyon sterlinlik satın alma opsiyonunu kullanmadığı Giovani Dos Santos, sarı-kırmızılı takımda kalma yönünde güçlü sinyaller verdi.

    Teknik Direktör Frank Rijkaard'ın kalmasını ısrarla istediği 21 yaşındaki Meksikalı oyuncunun, Türkiye'de özel korumalığını yapan Onurhan Gündüz'le çalışmaya devam ettiği ortaya çıktı. İstanbul'dan ayrılırken korumasına, “Beraber çalışacağız” diyerek maaşını da düzenli yatırmaya devam eden Giovani Dos Santos'un bu hareketi, “İstanbul'dan ayrılmayı düşünmüyor. Ayrılacak olsa neden korumasının parasını ödemeye devam etsin” diye yorumlandı.

    Dos Santos'un özel korumasıyla telefonda yaptığı görüşmede ise, “Yüzde 80 kalıyorum. Rijkaard da benim kalmam için yönetime baskı yapıyor. Galatasaray tam da benim istediği özelliklere sahip bir takım. İstanbul da her yönüyle muhteşem bir kent. Belki geçen yıl daha iyi ve organize bir takım olsaydık o zaman benim de performansım daha yükseklere çıkardı” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

    [​IMG]