Donna D'Errico Kimdir, resimleri

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 15 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Donna D'Errico Kimdir  Donna D'Errico Kimdir Fotoğrafları

  TV dizilerinden Sahil Güvenlik'te (Baywatch) rol alan Donna D'Errico 44 yaşında

  1968 doğumlu Donna D'Errico, 1996- 98 yılları arasında Baywatch dizisinde rol almıştı. Oyuncu şöhretini büyük ölçüde bu diziye borçlu. Motley Crue grubunun bas gitaristi Nikki Sixx'ten 2007 yılında boşanan D'Errico'nun 2 çocuğu bulunuyor.

  Bir dönemin gözde TV dizilerinden Sahil Güvenlik'te (Baywatch) rol alan Donna D'Errico, büyük bir tehlike atlattı. Türkiye'de bulunan D'Errico Ağrı Dağı tırmanışı sırasında ciddi bir kaza geçirdi.Kazadan sonra 44 yaşındaki Donna D'Errico'nun dudakları şişti, yüzü yaralar içinde kaldı. Vücudunun çeşitli yerlerine dikişler atıldı.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Nuh'un Gemisi'ni ilk kez 9 ya da 10 yaşında bir çocukken duyduğunu ve kelimenin tam anlamıyla büyülendiğini söyleyen Donna D'Errico, yıllardar bu konuda araştırmalar yapmıştı.

  Donna D'Errico, bu uğurda iki çocuğunu ABD'de bırakarak Türkiye 'ye gelmişti. Hürriyet'in TMZ.com'a dayandırdığı habere göre Donna D'Errico, bu kazaya rağmen tırmanışını sürdürmekte kararlı. Oyuncu, riskli tırmanışın son iki gününü de tamamlamayı planlıyor.

  Donna D'Errico Resimleri


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]