Doğum Gününde Nereye Gidilir

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 22 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Doğum Gününde Nereye Gidilir  Doğum günlerinde özel bir yere gitmek istiyorsanız yapmanız gereken doğum günü olan arkadaşınız,eşiniz her kimse nelerden hoşlandığını ne tür yerlere gitmeyi sevdiğini çok iyi bilmeniz gerekiyor..Güzel bir akşam yemeği için şık bir yemek organize edebilirsiniz.Daha sade bir doğum günü kutlamak istiyorsanız başbaşa olabileceğiniz arkadaşınızın da beğenisine uygun bir yere gidebilirsiniz.Ayrıca toplulukla yine güzel bir yemek düzenliyebilir ve doğum günü olan kişiye süpriz yapabilirsiniz.

  Eğer İstanbul'da bir yerlere gitmek istiyorsanız işte size gidilecek bir kaç yer önerisi...

  Reina Ortaköy'deki Reina'nın kışlık bölümü kulüp olarak 650, yemekli olarak ise 200 kişilik kapasiteye sahip. Doğum günü kutlamaları için sıkça tercih edilen Reina'da yemekli ya da yemeksiz bir eğlence planlayabilirsiniz. Yemekli kutlamalar için fiks mönü var.

  İstanbul Maçka'da yer alan Al Jamal, özellikle ünlülerin doğum günü kutlamak için tercih ettikleri adreslerin başında. Burada kendinizi Binbir Gece Masalları içinde sanabilirsiniz.

  Mido Restaurant Doğum gününüzde dostlarınızla birlikte eğlenmek için karaoke yapılan bir mekan tercih edebilirsiniz. İşte Ortaköy Princess Hotel'in içinde hizmet veren Mido Restaurant, karaoke barıyla ünlü.

  Ulus 29, üç bölümden oluşuyor ayrıca 30 yıldır hizmet veriyor Fine dining, casual dining&lounge bar ve clubbing. Her üç bölümde de doğum günleri kutlanıyor. Gençler çoğunlukla lounge kısmında yemeklerini yiyip, sonra kulüp kısmında eğleniyorlar.Gayet güzel bir mekan olabilir sizin için.
   
Yükleniyor...