Doğum Gününde Eşime Ne Alsam

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 21 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


 1. Doğum Gününde Eşime Ne Alabilirim  Eşinizin doğum günü yaklaşıyor ve siz hala ne alacağınıza karar veremediniz öyleyse yazımızı okumanızı tavsiye edelim fikir edinebilir ve eşinize ne alacağınız konusunda karar verebilirsiniz..

  [​IMG]

  Öncelikle kendi fikrimi belirtmek istiyorum bu konuda eşinize alacağınız en güzel hediye o günü unutmamış olmanız olacaktır eğer bir bayana hediye alacaksanız güzel bir demet çiçek benim en favori hediyelerimden biridir bence bir kadın güzel bir demet çiçek karşısında gerçekten çok mutşu olur.Yada beğendiği ama alamadığı sizinde bildiğiniz çok istediği bir şeyi alabilirsiniz bu güzel bir çanta yada bir parfüm olabilir..

  Beyler için doğum günü hediyesi almak daha kolay sanki çiçek olmasa bile onun için güzel bir yemek hazırlıyabilirsiniz kış mevsimindeyseniz eşinize kendi ellerinizde güzel bir kazak bir atkı örebilirsiniz yada zevkine uygun gömlek tşört yine beyler için güzel bir parfüm gayet güzel hediyeler olabilir.Unutmayın önemli olan hediyenin büyüklüğü yada pahalı olması değildir doğum günlerinde bence hatırlanmak düşünülmek bile yeter..
   


Similar Threads: Doğum Gününde
Forum Başlık Tarih
Önemli Gün ve Haftalar Doğum Gününde Evlenme Teklifi 3 Mart 2013
Önemli Gün ve Haftalar Doğum Gününde Erkeğe Ne Alınır 25 Şubat 2013
Önemli Gün ve Haftalar Doğum Gününde Kıza Ne Alınır 24 Şubat 2013
Önemli Gün ve Haftalar Doğum Gününde Nereye Gidilir 22 Şubat 2013
Önemli Gün ve Haftalar Doğum Gününde Karıma Ne Alabilirim 22 Şubat 2013