Doğum Günü Önerileri

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Masal tarafından 7 Eylül 2012 tarihinde açılan konu


 1. Güzel Doğum Günü Önerileri


  Doğum Günü İçin Öneriler


  İlginç doğum Günü Fikirleri

  Kızların Slumber Partisi

  Davetiyeleri solgun yeşil renkli kurdelaların üzerine yazın ve onları oje şişelerinin etrafına sararak arkadaşlarınıza gönderin. Bunu yaparak partinin türünü belirlemiş oldunuz “Slumber Partisi. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız geldikten sonra onların getirdikleri güzellik malzemelerini 3 lü gruplar halinde listelere yazın. Bu şekilde ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Güzellik ürünleri losyon, şampuan, sabun, oje ve diğer güzellik ürünleri olmalıdır. Tüm ürünlerin doğru olduğu anlaşıldıktan sonra doğum günü kızının odasına gidin. Daha sonra doğum günü olan kız arkadaşınıza aldığınız güzellik ürünlerini kullanarak istediği herşeyi yapın. Doğum gününün sonunda hep beraber bir film açın ve televizyonun karşısında birşeyler atıştırarak filmin sonunu bekleyin. Yiyecek şeyler ise sizin hayal dünyanıza kalmış.


  Misafirleriniz için hindistan cevinizden ya da yapraklardan davetiye kartları oluşturun. Davetiyelerinizi yeşil ya da sarı renkten oluşan bandanalar ile süsleyerek daha hoş ve otantik bir hava yakalayabilirsiniz. Misafirleriniz ve çocukları ile birlikte ekipler oluşturun ve çadırlar kurun. Çadırları bitirmek için rekabete girişin ve bu eğlenceyi kesinlikle tadın.

  Büyük bir kase dolusu puding ile mücadeleye devam edin. Ya da kirlenmekten korkuyorsanız ateş yakıp etrafında toplanın ve birbirinize sorular sorarak ya da tabu tarzı oyunları oynayarak eğlenebilirsiniz. Şimdi servis zamanı süzme peynir ile doldurulmuş tekne şeklinde ananas, ızgara tavuk şiş, patlamış mısır ve su. Bu eğlenceli doğum günü partisinin sonunda ise günü ölümsüzleştirmek için çoçuğunuzun fotoğrafının basılı olduğu T-Shirtleri misafirlerinize dağıtarak bitirebilirsiniz.


  İlginç Doğum Günü Hediyeleri


  Sihirli şişe tutucu sayesinde sevgilinize en büyülü hediyeyi vermiş olacaksınız. Sevgiliye hediye seçeneğinin en enteresan ürünü olan bu şişe tutucuya herkes çok şaşıracak! Doğum günü hediyeleri arasında en büyük beğeniyi kazanacak olan bu ürün çok konuşulacak..

  [​IMG]


  Sevgilinizin hiç bu kadar lezzetli mousesi oldu mu? Sevgiliniz bu mouseyi emin olun çok beğenecek. Sevdiklerinize doğum gününde verebileceğiniz en özel hediyeler arasında yer alan bu mouse büyük beğeni kazanacak. Siz de sevdiklerinizi şaşırtmaya hazır olun

  [​IMG]


  Sevgilinize en ilginç kalemi sunmak ister misiniz? Şırınga görünümündeki bu kalem sevgilinizi hem şaşırtmanıza hem eğlendirmenize sebep olacak. Daha önce bu kadar enteresan bir hediyeye sahip olmamış olan yakınlarınızın şaşkın yüz ifadeleri daha mutlu bir gün geçirmenize sebep olacak. Siz de bu mutluluk halkasına sevdiklerinizi dahil edin!

  [​IMG]