doğum günü mesajları komik kısa

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 7 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Komik Doğum Günü Mesajları  Arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin doğum günlerinde onlara eğlenceli ve komik mesajlar göndererek doğum günlerini kutlamaya ne dersiniz.Sizlere özel komik Doğum Günü mesajları arasından en güzel ve en komik olanları seçmeye çalıştık beğeneceğinizi umarak bu komik mesajları sizlerle paylaşıyoruz.

  Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

  Doğum gününü kutlar seni şutlarım :)

  Bugunu unuttum sandın dimi. Hiç unuturmuyum kankam benim. Ampulun icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

  Nice yıllara dostum doğum günün az şekerli olsun

  Tanıdığım en tatlı insansın eşsiz bir dost çok süper bir arkadaşsın.. unutma ki çokda farklısın hani tarkan diyor ya sen başkasın!

  Bak bak bak bi yaş daha büyümüş kırışıkları fazlalaşmış.gözleri çökmüş.dişleri çürümüş.elleri kırışmış.bacakları buruşmuş.şaka tabii şekerim bu yaşın sana cuk diye oturmuş doğum günün kutlu olsun.

  Doğum günün mübarek olsun canım

  İyiki doğdunBu mesajı sakla seneye masraf yaptırma

  Güneş kadar sıcak, kartanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, imfdeki kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar.

  Mutluluğun Türk Enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük,geleceğin Demirelin keli kadar parlak olsun. Doğum günün kutlu olsun.