doğum günü hediye fikirleri

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda HazaN tarafından 20 Mar 2011 tarihinde açılan konu

 1. Doğum günü için hediye önerileri
  Doğum günü hediyesi ne alınır

  Annenizin, babanızın, çocuğunuzun, arkadaşınızın yada sevgilinizin doğum günü.. Aman Allahım tam bir kaos içerisindesiniz. Ne alacağım, nasıl birşey almalıyım? Ya aldığım hediyeyi beğenmezse? Bütün bu dertlerden kurtulmanızı sağlayamayız belki ama yardımcı olabiliriz.

  Hediye alacağınız kişi bir bayansa unutmayın ki önce görsellik gelir onlar için sonra ihtiyaca cevap vermesi :f40: Güzel bir mücevher, kişisel bakım malzemeleri (makyaj mlz. yada bir parfüm) kadınlar için vazgeçilmez hediyelerdendir. Takılarda olmazsa olmazlardandır kadınlar için. Mesela bir yüzük, bileklik, marka bir çanta süper olabilir.
  Bunlarda kararsız kalırsanız kıyafette kolay seçebileceğiniz bir hediye çeşididir.

  Bunlar çok sıradan olur diyorsanız işiniz biraz daha zorlaşıyor. Hemen bir alışveriş merkezine gidin ve başlayın gezinmeye. İlginç hediyelik eşyalar satan bir dükkana atın kendinizi ve uygun birşeyler bulun demekten başka çare kalmıyor bize :f40:

  Eğer bir erkeğe hediye alacaksanız yandınız. Çok zor beğenirler, seçicidirler, hem ucuz olmalıdır hemde mutlaka bir ihtiyaca cevap vermelidir onlara alacağınız hediye. Yoksa başınıza dert alırsınız bizden söylemesi.

  Kaç para verdin buna, bukadar para verilir mi, tşk ederim keşke zahmet etmeseydin gibi cümlelerle karşılaşabilirsiniz. Siz en iyisi hediye alacağınız beyle çıkın alışverişe ve o ne istiyorsa onu alın. Yada önceden ağzını bi arayın bakalım neye ihtiyacı var :f30: