Doğum Günü Acıklı Sözler

'Güzel Sözler' forumunda Merve tarafından 17 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu


 1. Acıklı Doğum Günü Sözler

  Doğum Günü İçin Acıklı Sözler

  Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

  Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

  Mutluluğun Türk enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük, geleceğin demirledin keli kadar parlak olsun. Doğun günün kutlu olsun.

  Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

  Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğundan farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın...

  160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

  Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

  Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum :) Doğum günün kutlu olsun!

  Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yıllara...

  Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

  Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl bir yasam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun.

  Sağlık basari, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu Yıllar.


  alıntı
   


Similar Threads: Doğum Günü
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Doğum günü mesajları sevgiliye özel uzun 12 Ocak 2015
Güzel Sözler Arkadaşa özel komik doğum günü mesajları 29 Aralık 2014
Güzel Sözler Dayıya Yeni Doğum Günü Mesajları 8 Mayıs 2014
Güzel Sözler 2015 Halaya doğum günü mesajları 10 Ağustos 2014
Güzel Sözler Erkek kardeşe, abiye doğum günü mesajı 11 Ağustos 2014