Doğru Kadın Nasıl Olmalı

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 28 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. Doğru kadın nasıl olur Erkekler nasılkadın ister


  Dopru kadın olmak nasıl olur bilemiyorum ama doğru kadını bulmak hakkında siz erkeklere vereceğim küçük öneriler var.Biz kadınların erkekler tarafından anlaşılması güç varlıklar olarak bilinmesi erkeklerin kafasında bu şekilde yer edinmesi biz kadınlar için yapılan en acımasız tariflerin sadece birisidir ve bu tarif en başta gelir.

  Erkekler için en doğru kadını bulmanın püf noktası öncelikle nasıl bir kadın istediğini belirlemesi ile başlıyor.Sizin için doğru kadın sizin hobilerinize karakterinize ilgi duyan kadındır.Bir kadının Dış görünüşüne aldanmadan önce karşınızdaki kadının mutlaka karakterini çözmeyi denemelisiniz.Karşınızdaki kadının Nelerden hoşlandığını, neleri yapmayı sevdiğini neleri yapmayı sevmediğini öğrenerek sizinle ortak noktası olup olmadığını öğrenmelisiniz.

  Biz Kadınlar doğal oyunculuk yeteneklerine sahip oldukları gibi çabuk sıkılan bir yapıya da sahiptirler ve kendi benliklerini çok geçmeden açığa çıkarırlar. Haytında Doğru kadını arayan bir çok erkek gibi sizde annenize benzeyen bir kadın profili istiyorsanız bunu karşınızdaki kadına kesinlikle hissettirmemelisiniz. Bu durum doğru kadını bulduğunuz anda bile olsa onu elinizdne kaçıtrabilirsiniz bunun için bu en büyük etken olabilir.Hiçbir kadın sevdiği erkeğin annesine benzemek onun yerine koyulmak istemez.

  Biz Kadınlar açık sözlü erkeklerden hoşlanırız doğru kadını bulduğunuz zaman onu elinizden kaçırmamalısınız sakın unutmayın siz erkekler kadınları mutlu ettiğiniz sürece onun sizi mutlu etmemek için hiçbir nedeni olmayacakdır sizi hayatınız boyunca dünyanın en mutlu en neşeli erkeiği yapacaklardır.

  Forumdas Yasemin