Doğal Makyaj Ürünleri

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 11 Haziran 2012 tarihinde açılan konu


 1. Doğal Makyaj Ürünleri Markaları  Doğal Makyaj Malzemeleri

  Güzel görünmek istiyorsanız hafif de olsa makyaj yapmak gereklidir. Birçok makyaj ürünü emrinize amade, ancak doğal ürünler kullanmak hem istenilen sonucu yaratacak hem de cildinizin daha az yıpranmasını sağlayacaktır.

  Doğal makyaj, doğal rujlar ve mineral makyaj konusunu sizler için araştırdık.Bitkisel yağlar ve bitki ekstreleri ile kusursuz nemlendirme ve renk kazandırma özelliği olan doğal makyaj ürünlerini Hunca life Carmina markası altında sizler için üretti.

  [​IMG]

  Bitkisel yağlar ve bitki ekstreleri ile kusursuz nemlendirme ve renk kazandırma özelliği olan doğal makyaj ürünlerini Hunca life Carmina markası altında sizler için üretti. Farklı renk seçenekleri ile her yaşa ve zevke hitap etmesi cazip kılan etkenlerden birisi.

  Mineral makyaj serisinde yer alan doğal rujlar,şeftali tonlarından pembeye en çok beğenilen renkleri bulabileceğiniz mineralli rujlar sağlığına önem verenler için önemli bir tercih olacaklar.

  Hunca life mineralli rujlar tamamen minerallerden oluşan içeriği ve özel formülü ile gün boyu kalıcı, etkileyici ve yumuşak dudaklara sahip olmanızı sağlayacak.

  Yine doğal rujlara benzer özelliklere sahip mineralli doğal fondöten,mineralli doğal allık,mineralli doğal pudra,mineralli doğal dudak parlatıcısı,mineralli doğal farlar gibi her türlü ihtiyacınız olan Carmina makyaj ürünleri içerisinde doğal makyajın sırlarına mineral makyaj ile kavuşmanın keyfini,rahatlığını ve diğer makyaj malzemelerine harcayacağınız paranın cebinizde kalmasının keyfini yaşayacaksınız.

  [​IMG]