Doğal Boy Uzatma Teknikleri

'Sağlık Rehberi' forumunda Merve tarafından 12 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

 1. Doğal Boy Uzatma Teknikleri

  Doğal Olarak Boy Uzatma

  Genellikle normal insanlar için de, boyları nasıl olursa olsun, 5 -7 santim uzama potansiyelleri vardır.Tabi ki hiçbir zaman Shaquille ONeal (1 basketbol oyuncusu ) olamayacaksınız, ama boyunuza bir kaç extra santim eklendiğinde hayatınızda gerçekten fark yaratabilirsiniz. Hayatınızda oluşacak farkı hayal edin.

  Vücutta dengesiz olarak salgılanan büyüme hormonu seviyesi dahil olmak üzere kısa boylu olmak bir çok sebepten dolayı olabilir. Eğer boyunuzu maximize etmek için doğru şeyleri yapmazsanız, tam uzunluk potansiyelinize ulaşamayabilirsiniz. Hatta büyümenizin durmasından sonra bile boyunuzun uzaması olasılığı için özel bazı egzersizler ile doğru diyet iki faktör vardır.

  Uzamanızı ( 2 den 15 cme kadar ) toplam boyunuzun %35ini oluşturan omurganızın durumu etkileyecektir. %98den fazla insan omurgasının basınç altında olmasından sıkıntı duymaktadır (bu çevre şartlarından ve genetik olarak da olabilir).

  Bir uzmana danışaraktan hazırlanacak olan egersiz programı ve diyet planı sağlayarak boyunuzu doğal olarak uzatabilirsiniz.


  kaynak:uzamakistiyorum.com
   
Similar Threads: Doğal Uzatma
Forum Başlık Tarih
Sağlık Rehberi Doğal Boy Uzatma 25 Mayıs 2012
Sağlık Rehberi Evde Doğal Antibiyotik Nasıl Yapılır? 17 Mayıs 2016
Sağlık Rehberi Ağız kokusuna doğal çözüm yöntemleri 23 Şubat 2016
Sağlık Rehberi Doğal antibiyotik sarımsak limon tarifi 8 Ocak 2014
Sağlık Rehberi Anoreksiya Tedavisi İçin Doğal Yollar 24 Temmuz 2012