Djeep ayakkabılar

'Sosyal Konular' forumunda EyLüL tarafından 16 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. Djeep ayakkabılar el yapımı

  El emeği ile üretilen, tabanı doğal kauçuktan hazırlanan, nubuk ve deri kullanılan Djeep ayakkabılar özellikle yürüyüş, gezinti, seyahat ve yat koşullarında rahatlıkla giyilebiliyor. Djeep koleksiyonu, spor giyimi seven, sağlıklı yaşam için sabah yürüyüşlerini aksatmayan, hobi olarak denizcilikle uğraşanlar için ideal modeller içeriyor.

  Çikolata kokulu, kauçuk taban…

  Türkiye’den önce dünyada popüler olan, birçok ünlü ismin tercih ettiği Djeep, el yapımı ayakkabı üretimi yapan ailenin üçüncü kuşak temsilcisi olan Oğuzhan Genç tarafından geliştirildi. Taban tasarımını Oğuzhan Genç’in yaptığı Djeep, kadın, erkek ve genç koleksiyonuyla Almanya, İtalya, Hırvatistan, Yunanistan ve Fransa’da yoğun ilgi görüyor.

  Artık ülkemizde ve dünyada örneğine az rastlanan şekilde el emeği ile üretilen ayakkabıların tabanı doğal kauçuktan hazırlanıyor. Havea Brasiliensis adlı tropik bir ağacın özsuyundan elde edilen doğal kauçuk; yüksek aşınma dayanımı, yüksek kayma direnci, kimyasallara karşı dayanıklılık gibi üstün özelliklerinden dolayı vazgeçilmez bir taban malzemesi.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Şub 2014