Disney Live Mickey'nin Masal Dünyası

'Medya Bölümü' forumunda Wish tarafından 9 Oca 2010 tarihinde açılan konu

 1. Disney Live! Mickey'nin Masal Dünyası İstanbul

  [​IMG]

  Dsney Live! “Mickey’nin Masal Dünyası” müzikal gösterisi, 20 Ocak – 14 Şubat 2010 tarihleri arasında Türk Telekom’un çocuklar için geliştirdiği TTÇocuk portalının sponsorluğunda seyirci ile buluşuyor.

  Feld Entertainment tarafından sahnelenen show Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Disney’in Türkiye’de sahnelenecek bu ilk büyük gösterisi, Disney’in masalsı atmosferiyle, sadece çocukları değil tüm aileyi unutulmaz bir deneyimle buluşturmaya hazırlanıyor.

  Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck ve Goofy’nin sunumuyla, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Sindirella, Güzel ve Çirkin masallarının canlandırılacağı Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası’nda, mutluluk veren masallar; görkemli bir dekor, etkileyici koreografi, yaratıcı ışıklandırma ve muhteşem kostümlerle ortaya konuyor.

  Gösterildiği tüm ülkelerde büyük ilgi gören, titizlikle hazırlanan Mickey’nin Masal Dünyası, teknik olanakları ve kapasitesiyle dünya standartlarında donanıma sahip olan Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Toplam 48 gösteride onbinlerce izleyicinin, Disney’ in muhteşem dünyasıyla buluşması bekleniyor.

  Dünyada Disney Theatre Group (DTG) lisansıyla Feld Entertainment tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’de, çocukların bilgiye güvenilir şekilde ulaşmasını sağlayan TTÇocuk’un sponsorluğu ile İstanbul Çocuk Tiyatrosu (ICT) tarafından düzenlenen Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası’nın, izlenirken büyük bir keyif vererek yepyeni bir alışkanlık yaratması ve bu deneyimi yaşayan çocukları gösteri sanatlarına ve müziğe yakınlaştırması hedefleniyor.
   
 2. Cevap: Disney Live Mickey'nin Masal Dünyası

  Iyide tavsiyen çok güzelde
  ankara yaşıyosun istanbulda gösteriye adres veriyosun
  zor biraz
  sen iyisi 15 ocakda anatolıa gösterimerkezindeki
  mutfak oyuncularını vereceği
  çok güzel hareketler bunları tavsiye et
  hiç olmassa ankarada hepimizin gitmesi kolay olur dimi ama.