Dırdırcı karı zengin etti

'Haberler' forumunda eren. tarafından 10 Aralık 2008 tarihinde açılan konu


 1. Dırdırcı karı zengin etti

  Bütün hafta boyunca kocasının başının etini yedi. Karısının dırdırına dayanamadı ve dediğini yaptı..
  Yeni Zelanda’da kocasına bilet alması için "dırdır" eden eş, ailesine piyangoda büyük ikramiye olan 4.2 milyon doları kazandırdı.

  Auckland’de yaşayan ve adının açıklanmasını istemeyen büyük ikramiye talihlisi, "Karım bütün hafta boyunca bilet almam için dırdır etti durdu, bu yüzden loto işaretini gördüğümde son sürat oraya giderek kapanmadan bir bilet aldım" dedi.

  Cumartesi gecesi bileti aldıktan iki dakika sonra loto bayisinin kapandığını belirten genç talihli, "O gece onların son müşterisi olmalıyım" derken, çocukları olduktan sonra tek maaşla geçindiklerini, bunun da ilişkilerini olumsuz etkilediğini söyledi.

  "Karımın dırdırını dinlediğim için hiç bu kadar mutlu olmamıştım" diyen talihli, büyük ikramiyeyi kazandığını da karısının kendisini barbekü sosu almak için markete göndermek istemesi üzerine fark ettiğini kaydetti.

  Karısına sos alacak parası olmadığını söyleyen ve bunun üzerine küçük bir ikramiye kazanmış mı diye piyango biletini kontrol eden talihli, "Büyük ikramiyeyi kazandığımı söylediklerinde buna inanamadım" diye konuştu.
    2. paylaşım için teşekkürler
    3. Cevap: Dırdırcı karı zengin etti

  ben aLmazdım herhaLde.. :]
    4. Cevap: Dırdırcı karı zengin etti

  40 yılda bir hanım lafı dinlemek lazımmış erkekler
    5. Cevap: Dırdırcı karı zengin etti

  söyLenme tarzı dırdır oLmazsa zten dinLenirde ben böyLe dırdır oLunca ömür biLLah aLmam kaLsın ikramiyede.. :]