Dikkat Çekmenin Yolları

'Kadınca' forumunda Aysell tarafından 10 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Nasıl dikkat çekerim?
  Dikkat Çekmenin Yolları nelerdir?


  Dikkat çekmek mi istiyorsunuz? Yapmanız gerekenler çok basit. İşte birkaç öneri

  Kendinize güvenin
  Öncelikle “Her kadın güzeldir cümlesini aklınızdan çıkartmayın. Sadece bu güzelliğinizi ortaya çıkartmak için, bakım yapmanız gerekebilir. Aynaya baktığınızda, kendinizi övün. Sizden güzel birçok bayanın olduğunu kabul ederken, sizden çok daha çirkin kadınlar olduğunuzu hatırlayın. Ancak o çirkin diye düşündüğünüz kadınların, bakımlı olmaları halinde güzel olabilecekleri gerçeğini asla aklınızdan çıkartmayın. Kısaca her konuda başarıyı yakalayabileceğinize inanın.

  Vücudunuzla barışık olduğunuz zaman, etrafınızda çekici bir hava yaratabilirsiniz. Banyo, masaj, aromaterapi gibi kürlerle vücudunuzu rahatlatmak, çekici olma yolunda size bir hayli yardımcı olacaktır.

  Duruşunuza dikkat edin

  Duruşunuz ilk göze çarpan özelliğiniz olacaktır. Dik durmak, kendinize güveniniz olduğunu gösterir. Dik yürüyün, spor yapın ve vücudunuza güvendiğinizi gösterin. İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınmayın.

  Çoğu insan kimin sahte kimin içten olduğunu kolayca anlayabilir. Ne kadar doğal olursanız, kendinizi o kadar rahat hissedecek, böylece insanları o kadar kolay etkileyebileceksiniz. Eğer etkilemek istediğiniz insan gerçek sizle ilgilenmiyorsa, çekici olmanızın pek de bir anlamı yok!