Diablo 3 Hakkında Bilgi

'Oyun Bölümü' forumunda Merve tarafından 6 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Diablo 3 Oyunu Hakkında Bilgi

  Diablo 3'ten Bilgiler

  Diablo 3ün konusunun Diablo 2nin kaldığı yerden değil, bir süre sonrasında geçiyor . Nasıl olsa Spoiler sayılmayacağından dolayı Diablo 2nin sonunda Diablo, Mephisto ve ek görev paketi Lord of Destrucion ile gelen Baal kardeşlerin üçünün de öldürülerek, ruh taşlarının yok edildiğini biliyorsunuz. Tyrael, Dünya Taşını yok etmek için kılıcını savurduğunda taşla birlikte kendisi de ikiye ayrılmıştı .


  Aradan geçen 20 yılda her şey artık unutulumaya yüz tutmuştur. İnsanlar normal gündelik hayatlarını sürdürürken bir anda cennet ile cehennem arasında büyük bir savaş başlar. İki tarafın kuvvetleri birbirlerine öylesine sert bir şekilde girerler ki, savaşın etkileri dünya üzerinde de hissedilmeye başlanır.


  Sebepsiz ölümler ve açıklanamayan doğa üstü olaylar eski dostlarımızdan Deckard Caini şüpheye düşürür ve olayların derinliklerine inmek ister. Tristrama gelen Cain, Tristram Katedrali yıkıntıları arasında ipuçları aramaya başlamıştır.


  Bu süreçte savaş gittikçe kızışmıştır. Diablonun savaşı ölümlülerin dünyasına da sıçrar ve gökyüzünden bir meteor dünyaya çarpar. Bu aslında tek bir şeyin işaretidir, o da Diablonun yeniden yeryüzüne inmiş olması.böyle bir hikayeyle karşılıyor Diablo 3 bizleri.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 11 Oca 2014