Denge bileziği nedir ne işe yarar

'Eğlence' forumunda ZeuS tarafından 27 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. Denge bilekliği,
  denge bileziği faydaları,
  denge bileziği ne işe yarar

  Son zamanlarda bikaç kez karşılaştığım ve dikkatimi çeken denge bileziği denilen bileklik nedir ne işe yarar diye merak edip, kolunda saydam bir bileklik gördüğüm kişiye sorduğumda çok büyük faydalarını gördüğünü ve hayatını neredeyse değiştirdiğini söyledi.Hem bedenen hem de ruhen çok iyi geldiğini söyleyince aslı nedir gerçekten faydalımı diye braz araştırdım.Denge bileziği hakkında bilgi ve faydalarına geçmeden önce şayet aramızda kullanan varsa yorumlarını yazarlarsa çok daha net bir bilgi elde ederiz diye düşünüyorum:)

  Denge Bilekliği için;
  Daha Fazla Enerji
  Güç Arttırıcı
  Esneklik
  Arttırılmış Denge olarak ifade ediliyor.

  Her gün vücudumuzun biyolojik dengesi saatlerce karşısında oturduğumuz bilgisayar monitörleri, cep telefonları, duygusal stres ve baskı, tabloid televizyonlar ve trafik gibi unsurlar tarafından ciddi bir etkiye maruz kalmaktadır. Yani, her gün elektromanyetik akımlar ve doğal olmayan frekanslar tarafından tam anlamıyla bir bombardımana tutuluyoruz.

  Denge Bilekliği Nedir?

  Bilekliğin içindeki Halogram sayinde vucudunuza, denge – güç – esneklik kazandırır. Vücudunuzun enerjisini düzenleyerek , statik hale getirir. İllaki bileğinize takmanıza gerek yok. Vücudunuza 1 metre yakında olması yeterlidir. Dünya da birçok spor dalında ve günlük yaşamda kullanılmaya başlanmıştır. Kullanıldığı yerler ; denge, güç ve esneklik gerektiren bütün spor branşlarında,motorsiklet fiziki efor gerektiren iş kollarında , yürüme problemi olan kişilerde (daha dengeli hareket etmesine yardımcı olur) vb…

  Denge bilekliği teknolojisi sporcuların ve her kesimden insanların denge,güç ve esneklik performansının arttırılmasına yardımcı olabilir.

  Profesyonel ve amatör atletler, sanatçılar, ilk müdahale ekipleri, askeri personel ve yaşlılar da dahil olmak üzere hayatın her kesiminden insanlar denge bilekliği teknolojisinden günlük olarak faydalanabilirler.

  Denge Bileziğinin Kullanımı - Denge Bilekliği Nasıl Kullanılır

  SUYA SOKULABİLİR Mİ ?
  Evet, denge bilekliği su içerisinde de çalışmaktadır, ürünler elle yıkanabilir ve açık havada kurutulabilir.

  24 SAAT BOYUNCA KULLANABİLİR MİYİM ?
  Evet, ama herkes için bu durum farklıdır.Bazıları 24 saat boyunca kullanmayı, diğerleri ise sadece günlü faaliyetleri esnasında kullanmayı tercih etmektedirler.

  ÜRÜNÜN TENİME TEMAS ETMESİ GEREKLİ MİDİR ?
  Hayır, ürünün teninize temas etmesi gerekli değildir, ama bedenin enerji alanı içerisinde olması gerekmektedir.Kişiden kişiye değişmesine rağmen, aslında deriden itibaren 5 cm’i kapsamaktadır.

  .
   
  Son düzenleme: 27 Tem 2011