Delibal filmi oyuncu kadrosu

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Delibal filmi oyuncu kadrosu

  [​IMG]


  Genç kızların uzun zamandır ekranlarda görmek isteyip bir türlü göremediği Çağatay Ulusoy sessizliğini Delibal ile bozuyor.

  Filmin yapımcısı Kerem Çatay, senarist koltuğunda ise Yıldırım Türker oturuyor. Sosyal medyada büyük ilgi gören Delibal Filminin konusuna gelince. Filme konu olarak aynı üniversitede öğrenci olan Barış ile Füsun’un aşk hikayesi seçilmiş. Boş zamanlarında müzikle uğraşan Barış Mimarlık öğrencisidir. Müzik onun hayatında hobi olmaktan ileri gidememiştir. Füsun ise okulu dereceyle bitirip Amerika’ya master yapmaya gitmekten başka amacı olmayan birisidir. Barış Füsun’u gördüğü andan itibaren daha önce hiç tatmadığı duygulara kapılmış aşk bu kez onu teğet geçmemiş aksine tam 12’den vurmuştur. Ancak derslerinden başını kaldırmayan Füsun’u aşka ikna etmek Barış için hiç kolay olmayacaktır. Barış zorluklar karşısında güçlüdür ve Füsun’u kendine aşık etmeyi başarır. Evlenirler. Mutlulukları sonsuz olacak sanırken masal bir gün bozulur.

  Romantik, dram filmin sosyal medyada çok tartışılmasının asıl nedeni Sezen Aksu’nun yazdığı Mutlu Sonsuz şarkısını Çağatay Ulusoy’un seslendirmesi oldu. Film müziğinin yayınlanmasıyla birlikte herkes Çağatay’ın söylediği bu şarkıyı konuşmaya başladı.

  Yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı Delibal Filmi 25 Aralık 2015 tarihinde gösterime girecek. Filmin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor.

  Çağatay Ulusoy
  [​IMG]
  Leyla Lydia Tuğutlu
  [​IMG]
  Hüseyin Avni Danyal
  [​IMG]
  Laçin Ceylan
  [​IMG]
  Mustafa Avkıran
  [​IMG]
  Nazan Kesal
  [​IMG]
  Toprak Sağlam
  [​IMG]
  Bahtiyar Engin

  [​IMG]