Delgado İçin Son Karar

'Spor Gündemi' forumunda By RiZeLi tarafından 2 Ocak 2010 tarihinde açılan konu


 1. Kartal'da Arjantinli yıldızın kaderi yarın belli olacak. Denizli tedavi için İspanya'ya giden Delgado'dan olumsuz rapor gelirse bu futbolcuyu istemediğini yönetime bildirecek.

  Beşiktaş'ta Matias Delgado'nun durumu yarın netlik kazanacak. Kasım ayında sahalara döneceğini açıklayan, ancak bu sürenin üzerinden iki ay geçmesine rağmen sakatlığı düzelmeyen Arjantinli futbolcuyla ilgili kesin kararın yarın verileceği ortaya çıktı.

  Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin, kasığındaki yırtığın tedavisi için İspanya'ya giden Delgado'dan yarın gelecek rapora göre kararını vereceği öğrenildi. Kasığında bir santim yırtık bulunan yıldız futbolcunun sahalara dönmek için yaklaşık bir aylık süreye daha ihtiyacı olduğu ve bu nedenle Mustafa Denizli'nin, Delgado'yu planlarından çıkaracağı kaydedildi.

  Öte yandan Teknik Direktör Denizli, Beşiktaş Dergisi'ne verdiği röportajda önemli açıklamalar yaptı. Deneyimli teknik adam, en az geçen sezon kadar şampiyonluk yarışında iddialı olduklarını söyledi. Siyah-beyazlı çalıştırıcı, "Bu takım normal çizgisinde olduğu zaman da iddiasını gerçekleştirir. Bundan hiç kimsenin, hiçbir Beşiktaşlı'nın şüphesi olmasın" dedi.

  Mustafa Denizli, son 3 maçta kaybettikleri 7 puana da değindi. Tecrübeli hoca, "Ligin başında yaşadığımız tablo normaldi, beklemediğim bir tablo değildi. Ancak Diyarbakır, Manisa ve Bursa maçlarındaki kayıp 7 puan, düşüncelerimin çok uzağında bir kayıptır. Bu üç maçtaki kayıplara çok sinirlendiğimi açık açık söyleyeyim" ifadelerini kullandı.
   


Similar Threads: Delgado İçin
Forum Başlık Tarih
Spor Gündemi Cimbom Şahlandı Şahlandı, Niçin Şampiyon olduğunu gösterdi 26 Şubat 2013
Spor Gündemi Alex İçin Yazılan Şiir 12 Ekim 2012
Spor Gündemi Beşiktaş Stad İçin İmzayı Attı 6 Ekim 2012
Spor Gündemi 600 Lira İçin Küme Düştüler 6 Eylül 2012
Spor Gündemi Atatürk'ün GS için imzaladığı resmi 11 Haziran 2012