Değişik Türde Gıdalar

'Damak Keyfi' forumunda alemşah tarafından 10 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Değişik gıdalar
  Farklı gıdalar

  Amerikan Futbol Topu Sucuğu
  [​IMG]
  Bu sucuk başka sucuk. Amerikan futbol topu şeklinde üretilen bu sucuk, içinden çok şekile önem veren geniş halk kitleleri tarafından büyük ilgi görmüş.

  Kalp Şeklinde Karpuz


  [​IMG]
  Japonlar kare şeklinde ürettikleri karpuzdan sonra şimdide kalp şeklinde karpuz üretmiş. Yoğun uğraşlar ve üstün teknoloji ile ürettikleri kare karpuzun, Adana ve Diyarbakırda yıllardır kare teneke kalıpları içinde üretildiğini öğrenip hayal kırıklığı yaşayan japonlar bu ürünü, özel günler için pazarlamayı düşünüyor.

  İnsanlar İçin Köpek Maması
  [​IMG]
  Köpek maması şeklinde üretilen bu ürün, aslında insanlar için yapılan bir şekerleme.

  Dünyanın En Büyük Hamburgeri
  [​IMG]
  Steve Mallienin sahibi olduğu restaurant tarafından yapılan bu hamburger, dünyanın en büyük hamburgeri olarak Guiness rekorlar kitabına girdi. Tam 84 kilo olan hamburgerin etini pişirmek 15 saat saat sürmüş.  [​IMG]
  Gördüğünüz ürün dünyanın ilk kan yolu ile enerji veren içeceği ünvanını taşımakta. Ürün içtikten sonra çok çabuk kana karışarak içinde barındırdığı demir ve protein sayesinde 4 saat boyunca enerji artışı sağlamakta. Şişesi ile de farklı durmakta.

  Duracell Enerji İçeceği
  [​IMG]
  Ünlü pil üreticisi Duracell, enerji içeceği çıkartarak firmaya yeni bir pazarlama alanı yaratmış. 2008 yılından beri Çek Cumhuriyetinde kullanılan bu içecek yakında tüm dünyada satışa sunulacakmış. Firmanın varolan güç sloganına destek sağlayan bu açılımı ileride extreme sporlara daha fazla sponsorluk izleyecekmiş.

  alıntı