Defne Joy Foster Bağıra Bağıra mı Öldü?

'Haberler' forumunda Violet tarafından 9 Şubat 2011 tarihinde açılan konu


 1. Defne Joy Foster Bağıra Bağıra mı Öldü?


  [​IMG]


  Takvim gazetesinde yer alan habere göre gazeteci Suna Akyıldız, twitter'da bir yazı yazdı, ortalık karıştı: Defne o gece çok bağırdı. Bütün apartman duydu ama aileye bulaşmamak için herkes sustu.

  Defne Joy Foster, tüm sırlarıyla dünyaya veda etti. Ardından gelen tartışmalar bitmek bilmedi. Herkes birçok iddiada bulunurken gazeteci Suna Akyıldız'ın twitter sayfasına düşen iddiaları bir kez daha gündemi Defne'ye getirdi. Akyıldız, ünlü sunucunun hayatını kaybettiği Kerem Altan'ın evinde çok çığlık attığını ileri sürerek şunları yazdı:

  Evde tüm eşyalar devrilmiş. Çok bağırmış Defne. Bunları, bana, Kerem Altan'ın komşusu anlattı. Kızı birşeylere zorladığı, zorla banyoya götürdüğü de söylendi. Çığlıklarını bütün apartman duymuş. 'Yine fantazi yapıyor' diye düşünmüşler. Çünkü Kerem sürekli parti verirmiş. Kimse sesini çıkartmamış. Kimse polise anlatmamış. Apartman sakinleri bulaşmamak için susuyormuş...

  Bu iddialara karşın Kerem Altan'ın yaşadığı Caddebostan'daki apartmana giden Hürriyet muhabiri, Altan'ın komşularından olay gecesiyle ilgili bilgi aldı. Hürriyet muhabirinin internette çıkan “Evde bağırış çağırış olmuş” iddialarını komşuları, “Bir bağırış çağırış olmadı. Gürültü duymadık. Olsa zaten polise haber verirdik. Kerem de bildiğimiz kadarıyla gayet efendi, sessiz sedasız bir çocuktur. Bir köpeği bir de kız arkadaşı vardır” dedi.


  ------------