Damat beğendi yarışması

'Medya Bölümü' forumunda Dark tarafından 26 Ocak 2009 tarihinde açılan konu


 1. Atv de Damat beğendi yarışması
  Birbirlerini tanımayan üç genç kız, bir erkek ve annesinin her akşam birbirlerinin evlerine, mutfaklarına misafir olacağı, bu misafirlikte belki de evlenecekleri kişiyi bulabilecekleri, tanıdık yaşamların gerçeklerini gözler önüne seren lezzetli ve keyifli bir yarışma programı başlıyor.
  Atv ekranlarında başlayacak olan yarışmada; 3 genç kızımız mutfaktaki hünerleri ile, erkek yarışmacımız ve annesine kendilerini ispatlamaya girişiyorlar.
  4.günün sonundaki puanlamayla yarışmayı kazanan genç kızımız tam 41 cumhuriyet altının sahibi olurken, aynı zamanda hayat arkadaşıyla tanışma şansı elde etmiş olabilecek. Evlilik kararı alan çift ise muhteşem hediyeler kazanacak.
  Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diyen genç kızlar, mutfağında anne eli değmişcesine hünerli olan gönlünün sultanını arayan erkekler … İşte beklediğiniz fırsat …
  Bu muhteşem ödüllere sahip olmanın yanı sıra yemek bahane,en leziz aşklar bizim olsun diyorsanız hemen yarışmaya katılın…

  [​IMG]

  Erkek başvuru formu

  Bayan başvuru formu
    2. Cevap: Damat beğendi yarışması

  Show TV'nin Yemekteyiz yarışmasının çok tutulmasıyla bütün kanallar buna benzer yarışmalar yapmaya başladı.. Bu yarışmanın formatı biraz daha farklı ama bence gereksiz bir yarışma ve Yemekteyiz kadar tutulmayacak..:f20: Bu benim düşüncem tabii..Bakalım zamanla neler olacak..:f106:
    3. Cevap: Damat beğendi yarışması

  offf ya birincisi bizde atv çekmiyor Dark bir türlü ayarlıyamadık ikincisi ise hepsi birbirinden sacma bu yarışmaların yabancı gelin yok yemekteyiz yada işte bu damat begendi yarışması :f106:
    4. Cevap: Damat beğendi yarışması

  Ya her kanalda bir evlendirme programı var ve hepside dolup taşıyor amma evlenme meraklısı milletiz "Bekarlık Sultanlıktır" sözünü unuttular mı bunlar :f20:
  Ben sevmiyorum bu tarz programları ama sevenlere saygım sonsuz :f1:
    5. Cevap: Damat beğendi yarışması

  gerçekten haklısın