Dallas 2012 Bobby Kimdir

'Medya Bölümü' forumunda Masal tarafından 22 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. Dallas 2012 Patrick Duffy Kimdir


  2012 Dallas Dizisi Bobby Kimdir

  Entrikacı "J.R. Ewing" olarak yeniden kamera karşısına geçen Larry Hagman'a kardeşi Bobby rolünde Patrick Duffy eşlik ediyor.

  [​IMG]

  Patrick Duffy 17 Mart 1949 yılında doğdu. Oyuncu Dallas dizisindeki Bobby rolüyle ün kazandı. Yıllar sonra başlayan Dallas dizinde 10 bölüm oynayacak olan Bobby, yıllar sonra beyazlayan saçlarıyla izleyicinin karşısına çıkacak. ,

  1991 yılında orijinal dizinin hikayesinin bitişinin ardından geçen yıllar sonrasında Southfork'un eski sakinleri artık yaşlanmış, çocukları da deyim yerindeyse koca adam olmuşlardır. Ewing ailesindeki iktidar, güç ve petrol savaşı da artık son bulmuştur. Kötü olmasına rağmen insanlığın sevdiği dizi karakterlerinin ilk örneklerinden J.R. Ewing (Larry Hagman- Dallas(1978)) , bir süredir bir rehabilitasyon merkezinde kalmakta, kardeşi Bobby (Patrick Duffy- Dallas(1978)) ise Southfork'ta ailesiyle yaşamına devam etmektedir.

  Uzun yıllar önce, petrol kavgasının ailesine neler yaptığını gören Miss Ellie, ölmeden önce Bobby'e Southfork'tan petrol çıkartılmamasına dair yemin ettirir. O zamandan beri de 1 damla petrolün dahi sondajı yapılmaz. Ama, tabii ki aradan geçen yıllara rağmen durumu tersine çevirmek isteyen insanların isteklerinde de bir değişim olmamıştır.

  Bobby ve ilk eşi Pamela'nın evlatlık aldığı Christopher (Jesse Metcalfe- Desperate Housewive) , evlenmek üzere olduğu kız arkadaşı Rebecca (Julie Gonzalo- Veronica Mars) ile eve dönüş yapar. Hem de Elena ile düğüne ramak kala ayrılışlarının ve şimdilerde onun John Ross ile birlikte olduğu Southfork'a olaylardan 2 yıl kadar sonra... Rebecca ile birlikte kardeşi Tommy'nin (Callard Harris) de Southfork ahalisine katılmasıyla birlikte Dallas'taki "grup" da bir nevi tamamlanmış olur.

  [​IMG]