Daha ince görünmenin püf noktaları

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 4 Mart 2014 tarihinde açılan konu


  1. Daha ince görünmenin püf noktaları nelerdir?    Biraz kilo aldınız ve daha ince görünmek istiyorsunuz bunu yapabilirsiniz bayanlar.Bir kaç küçük önerimiz olacak sizlere bu önerileri dikkate alarak daha ince ve zarif görünebilirsiniz.

    Tek bir renk ve o rengin farklı tonlarını kombinlemeyi tercih etmeye özen gösterin.Bu sizi olduğunuzdan daha ince gösterecektir. Mümkün oldukça koyu renkleri tercih edin. Üst bedeniniz ince, kalçanız geniş ise dar bluzlardan uzak durun. Dar bluz veya üstü dar bir elbise alt ve üst beden arasındaki farkı daha da belirgin kılacaktır. Böyle bir durumda üstünüzün inceliğinden ziyade kalçalarınızın genişliğinin dikkati çekeceğini unutmayın.

    Vücudunuzun alt kısmı üstünüze göre daha genişse, alt bedende daha koyu renkleri tercih edin. Eğer üstünüz altınızdan daha geniş ise, üst beden için daha koyu renkte kıyafetleri seçin.Aşırı dar veya aşırı bol pantolonlar giyinmeyin. Dar modellerin bütün hatlarınızı ortaya çıkaracağını, bol modellerin ise kalçalarınızı olduğundan daha geniş göstereceğini unutmayın.Tunik şeklinde kalçalarınızı kapatacak bir bluz, hırka veya ceket tercih ederseniz daha hoş ve ince görünürsünüz.

    Eğer bacaklarınızı daha ince ve uzun göstermek isterseniz; mini ve uzun eteklerden uzak durun. Dizin hemen altında veya üstünde etekleri tercih etmelisiniz.Bu ayrınları dikkate alırsnaız daha ince görünebilirsiniz bayanlar..