Cumanız Mübarek Olsun Sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 1 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


 1. Cumanız Mübarek Olsun Kısa Sözleri


  Bizler için en önemli günlerimizden biri olan Mübarek Cuma gününe özel kısa güzel sözler Cuma Günü Özel kısa mesajlar sizler için sayfamızda yer alıcak. Mübarek Cuma Gününün tüm islam alemi ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz Cumanız Mübarek Olsun arkadaşlar Hayırlı Cumalar..

  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, amelleriniz makbul, makamınız Firdevs, dualarınız kabul,, cumanız mübarek olsun..

  Allahımız Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.

  Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadarHayırlı Cumalar

  Allahım Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kuran-ı Kerimi, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap.Hayırlı Cumalar Dostlar

  Tüm Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız Mübarek Olsun.

  Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar. Cumanız mübarek olsun..

  Allahım sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

  Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun..

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.

  Allahım Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kuran-ı Kerimi, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar
   


Similar Threads: Cumanız Mübarek
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Cumanız Mübarek Olsun Mesajları 28 Aralık 2012
Güzel Sözler Cumanız Mübarek Olsun Resimli Paylaş 13 Ekim 2012
Güzel Sözler Cumanız Mübarek Olsun Paylaş 9 Ekim 2012
Güzel Sözler Cumanız Mübarek Olsun Yazıları 7 Ekim 2012
Güzel Sözler Cumanız Mübarek Olsun Sms 6 Ekim 2012