Cryme Tyme vs. The Hart Dynasty w/Natalya

'Spor Gündemi' forumunda Büsra tarafından 1 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


 1. Maç Öncesi..

  Şov, Survivor Series’den görüntülerle açılıyor. Arkasından SmackDown! Videosunu izliyoruz. Matt Striker ve Todd Grisham bizleri karşılıyor. Bu gece Kane ve Batista’nın, #1 Contender olmak için maça çıkacağını öğreniyoruz.

  Jericho’nun müziği çalıyor ve ringe geliyor Jericho. Taraftarlara ve DX’e laf sokuyor. 13 Aralık, DX’in sonunun başlangıcı olacakmış. Çünkü TLC, WWE tarihinin en tehlikeli maç türüymüş. Shawn Michaels ve Triple H hiç TLC maçında güreşmemişler; Jericho, aksine, iki TLC maçına çıkmış. Ayrıca DX hiç tag team şampiyonu olmamış ve JeriShow kemeri tutmaya devam ettikçe olamayacaklarmış. Jericho bu şovun “Yüzü” olduğunu kanıtladığı halde neden bu akşam #1 Contender maçı olduğunu ve kendisinin bunun içinde olmadığını soruyor. Ve Teddy mikrofon elinde, geliyor. Teddy, bugün Jericho’nun istediğini verecekmiş.

  Cryme Tyme vs. The Hart Dynasty w/Natalya

  Bu efsane maça Tyson Kidd ile JTG başlıyor. Lock-Up sonrası JTG Headlock bağlıyor, Kidd Irish Whip yapıyor. Birkaç yumruk kaçırdıktan sonra JTG Clothesline sonrası Dropkick yapıyor. Köşede üstüne koşunca Smith geliyor, Kidd Low-Dropkick yaparak tag veriyor. Smith Pendulum Backbreaker yapıp bacak arasına diz vuruyor. Kaldırarak köşeye vurup Kidd’e tag veriyor, Kidd tekmeler atıp köşeye çarptırıyor.

  Tuşa gidiyor, olmuyor. Headlock bağlıyor, Smith tag alıyor. Suplex için uzun süre havada tutup Vertical Suplex ile tuşa gidiyor, olmuyor. Chinlock bağlıyor, JTG kurtulunca Smith tekme ve yumruklar atıp Kidd’e tag veriyor. Kidd yumruklar vurup Irish Whip yapıyor. Üstüne gelerek köşede yumruklayıp tekrar koşuyor, JTG diz vurarak Leg Lariat yapıyor. İki isim birden tag bekliyor, iki isim birden alıyor. Shad üst üste Clothesline’lar vurup Atomic Drop yapıyor.

  Yere vurduktan sonra köşeye çıkıp Shoulder Block ile tuşa gidiyor, Kidd Dropkick ile engelliyor. JTG’yi ring dışına fırlatınca Shad onu Clothesline ile fırlatıyor. Smith Saito Suplex’i vurarak tuşa gidiyor ve maçı takımına kazandırıyor!

  Teddy’nin odasında, John Morrison var. Survivor Series’den bahsediyorlar. Onu yenen üç kişinin hepsiyle teke tek maç yapabilirmiş Morrison. O sırada Vickie Guerrero geliyor. John Morrison’a #1 Contender maçı ayarlayarak ne halt ettiğini soruyor Teddy’ye, Vince McMahon’un kendisini SD’ın danışmanı olarak atadığını unutmaması gerekiyormuş. Teddy’de, hala kendisinin GM olduğunu, Vickie’nin de bunu unutmaması gerektiğini söylüyor.

  Vickie’de ona deneme sürecinde olduğunu hatırlatıyor ve Escobar’ı #1 Contender ilan ediyor. Teddy, Escobar’ın bunu hak etmediğini söylüyor. Vickie, McMahon’ı arayacağını söyleyince; Teddy ona maçı vereceğini söylüyor ama bu onun tek hakkı olacakmış.

  Arka alanda CM Punk’ı görüyoruz. Maçına hazırlanıyor ve elinde bir kese kâğıdı var.